DAB/DAB+ rádio

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stanomx
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.10.2016 13:46
Zdieľať na Facebook

DAB/DAB+ rádio

Príspevok od používateľa stanomx »

Ahoj rozmýšľam o kúpe aftermarket rádia do auta a neviem sa rozhodnúť či kúpiť klasické s FM tunerom, alebo DAB/DAB+. Viete niekto zreferovať reálne skúsenosti, čo je reálne na Slovensku lepšie? Ďakujem
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Momentalne je dab u nas nevyuzitelne...
Staci klasicke fm.. pokial kupujes drahe a rozdiel je minimalny kup s dab. Realne ti aj tak radio vydrzi max 3roky... (striedanie teplot, tlacitka, moralna zastaralost)
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Spotify.
Normalne radio sa neda pocuvat
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Osobne som tiez za... radio mam len na dopravny servis. Inak v radiu stiahnuta app deezer, v tom karta od o2 cisto len datovy pausal 20gb na mesiac a uplne v pohode... este castokrat aj prenasam par gb a v aute som tak 4hodky denne v priemere.
duskobenka
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 24.05.2016 09:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duskobenka »

tiez som za to ze sa ti neoplati, je to zbytocne drahe (teda ak po prave drahom tuzis tak si kludne kup aj take). ak vela jazdis tak to riesenie s internetom a spotify je celkom dobry napad. ja som este staromodny a normalne si napalujem cdcka lebo tiez "radiove hity" nemozem vystat
bandruo
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 01.06.2017 15:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandruo »

nefunguje to u nas este na takej urovni aby sa oplatili taketo radia kupovat takze si radsej plat ten internet napriklad aby si mohol pocuvat cez spotify alebo cdcko teda alebo usbcko, proste cokolvek ale toto nekupuj, bolo by to zbytocne..
gustino
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 30.05.2016 16:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gustino »

poviem ti to tak ako to je, ja som chcel do radia trosku zainvestovat a kupil som s dab a je mi to v podstate na nic. vobec to nevyuzivam. netraba ti nic take, mozes pocuvat aj obycajne radio, je to to iste
marekceman
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 15.04.2012 16:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marekceman »

Ja som na tom ako tomket, akurat pesnicky si stiahnem do mobilu doma na wifi a pustam cez bluetooth. V klasickom radiu mi idu akurat spravy a dopravny servis.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní