SkĂşsenosti s online PZP

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Každopádne daj výpoveď minimálne 6 týždňov pred výročným dňom. Potom máš voľné ruky a môžeš porovnávať - špekulovať - rozhodovať. Ak sa "uvedomia" môžeš znova uzavrieť PZP aj v rovnakej poisťovni.
Ak premeškáš výpoveď si ich "otrokom" ďalší rok - za ich nelichotivú cenu :3020:

Výpoveď sa napr. v Groupame dá jednoducho poslať mailom s bezproblémovou komunikáciou.
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

Zabudnúť nemáš ako - pretože zo zákona ťa na tú lehotu (6týždnov) musia upozorniť. Tak ako aj mna upozornili. Ja som iba roky tomu nevenoval pozornosť. A myslel som si že mám výhodnú poistku. Tak som iba zaplatil šek. Len mi prišlo čudné, že roky bez škodovej udalosti a s cenou to ani nepohlo. Tak teraz to budem sledovať vždy. Síce neskoro ale predsa.
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

VinicP napísal:Noo super. Ale pride mi to fakt až podozrive. Pretože: komunalna povodne 177e, zavolal som kamoške do komunalnej a spravila to na 162e. Vraj "poistky išli hore". No a včera navečer mi volala panička z Genertelu a ta mi ponukla 110e!! Na vozidlo s 4973cm3 a s 240kw. Takze rozdiel markantny. :41c2:
Ano PZP šlo hore - písalo sa o tom že nejaká daň, alebo také niečop, ale to sa dvihlo o pár percent
Ja som to mal pôvodne za 105€ a dvihlo sa to tuším na 110€ čo vôbec neriešim. Miesto tých 175€ čo mi predtým poslali z Komunálnej, kde by to tento rok zasa vyskočilo, tak ako to vyskočilo aj v Axe. Takže by to bolo 180€ vs 110€
lubys
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.05.2017 12:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubys »

ale co ja viem, nie kazda poistovna sla hore, niektore ostali na cenach, ktore mali a tym padom mozno ziskali viac zaujemcov prave o ich pzp
samsonko
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 19.05.2017 13:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa samsonko »

ja som veru nepostrehol, ze by sa niekto nestazoval, ze mu poistku nedvihli
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Samsonko...veru zakerne to stylizovana "mudrost" lol Az mi to pripada, ze ani sam nevies co si napisal.
Apropo, ja klesam s cenou PZP kazdy rok. Jedna poistka sposobuje zlavu na druhej a naopak. 110kW a 2200kg pod 98,-€ .... nestazujem si :-\
maschorto
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 29.05.2017 13:14
Bydlisko: Banská Bystrica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maschorto »

povedal by som, ze zalezi od samotnej poistovne ako si nadstavi limity a ci odmenuje ludi za platby a bezskodovy priebeh
miska-miska
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 05.02.2018 16:10
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miska-miska »

Na všetko tu už viac menej bolo odpovedané, ja osobne odporúčam porovnávač tento: www.rychlepoistenie.sk/pzp/kalkulacka
simonabsg
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08.02.2018 11:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa simonabsg »

Dobrý deň. Pracujem ako finančná sprostredkovateľka, čiže sa rada zapojím do tejto témy a vyjadrím svoj názor na online poistenie. Online poistenie je určite dobrá a rýchla vec, dá sa v tých kalkulačkách pekne vyhrať, a nájsť si pre vás to najvýhodnejšie. Ale POZOR, treba si veľmi dobre premyslieť kde a ako si to PZP uzavriem, aby som potom nebol sklamaný, keď mi poisťovňa odmietne plniť, lebo som zadal niečo zle vo formulári, alebo som dostatočne nepochopil obsah zmluvy. Poisťovňa GENERTEL ponúka v globále to najvýhodnejšie online poistenie na trhu, ale pobočku ma žial len v Bratislave, čiže ak ste niekto od Sniny, stane sa vám škodová udalosť ktorú treba nahlásiť do 15dní, tak ďakujem pekne. Jediná možnosť je riešiť to cez email, čo je dosť zdlhavé a pre mnohých aj komplikované, alebo ísť do BL. Stratíte čas, peniaze, nervy a to len preto že ste ušetrili 15e na ročnom poistení. Príkladov je mnoho. Ja odporúčam kontaktovať svojho finančného agenta, on vám zadarmo vypracuje ponuky a návrhy a vysvetlí potrebné informácie. Alebo ísť priamo na pobočku..:) Ak by niekto potreboval pomoc,kľudne ma môžte nezáväzne kontaktovať. tel. 0915106083
email: sstelbadska@bsg.sk
kloplo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21.10.2018 23:52
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kloplo »

Ja mám dobrú skúsenosť s PZP online s firmou https://www.ammado.sk/pzp . Podľa mňa ide o najlacnejšie PZP u nás. No rešpektujem aj druhé názory.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

simonabsg - aj keby som mal pobočku 10m od domu tak komunikujem emilom. Nepotrebujem kukať na vyfintené slečinky ,ktorých platy mi akurát predražujú poistku. lol
Všetky úradnícke krysy by som po vzore Jozifa Visarionoviča poslal do gulagov ťažiť urán , tam by ich nalakované nechtíky a kávičky rýchlo prešli. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných