Audi 80

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pavukos
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 25.07.2009 11:59
Zdieľať na Facebook

Audi 80

Príspevok od používateľa pavukos »

Nazdar chalani.Najde sa tu niekto co sa vyzna do audi 80 motor 2,3e.Mal by som par otazok a ocenil by som ak by tu bol niekto kto sa v tom vyzna.Problem zo zadnymi brzdami,kolisanie otacok,a zle startovanie ZA TEPLA(zohriaty motor)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tak to máš ozaj problém,pretože ten systém (Jetronik ??) už dnes vedia iba dôchodcovia,ak si ovšem ešte spomínajú.Robil som ho x krát v tej dobe,dnes sa mi iba hmlisto vybavuje a študoval by som ho doslova odnova.Ale brzdy sú len také brzdy ako na čomkoľvek inom,primítívne až to bolí,to zrobí každá bežná dielňa.
pavukos
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 25.07.2009 11:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavukos »

ved prave preto hladam pomoc tu.Je tam milion cidiel a blbosti a neviem prist na to co to je.No a tie brzdy spravim aj ja len je tam iny problem.Ked sa to da na valce tak predne su ok ale zadne pri stlaceni pedalu zacne pedal triast a klesat az na podlahu a preto zadne nebrzdia poriadne.Za jazdy to nezbadat iba na valcoch
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

Tie brzdy treba rozobrat a komplet vycistit,myslim,ze je tam jednoduchy obmedzovac a ten odisiel a na ceste de facto brzdis iba prednymi-v zime by si to zbadal,ale na smyklavom povrchu -problem. Ak vyberies vstreky na skusku na stolici,tak rataj,ze ich uz asi nikdy neosadis a neutesnis spravne. Najprv tlak na rampe,cerpadlo.....ak by to malo byt len v triskach, tak to len radšej dojazdi. Cidla kludne vymen...inak ten motor vydrží dost,ale spotreba nie je taká tá slovenská....
pavukos
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 25.07.2009 11:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavukos »

Brzdy som daval komplet nové. A meviem co tam mam vyčistiť. Myslim ze to bude niekde v abs. Brzdia aj zadne ale slabo. Neviem ako zistiť kde je chyba.A s tym startovanim je to benzin takze nemam trisky.Je to zaujimave lebo ked odpojim cidlo teploty vody tak mastartuje za tepla na supu.ale inak nie.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

ak mas 2,3e , tak je tam nepriame vstrekovanie, je to stara prevrtana 2,2 a ta uz mala aj katalyzator...ocisti hlavne vsetky kontakty, pozri, ci nie su poskodene kable a pod. .... aj na cidlach ....
pavukos
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 25.07.2009 11:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavukos »

problem so startovanim vyrieseny.Bol tam slaby tlak poliva.Po vymene podavacieho cerpadla v nadrzi auto startuje na brnk.S tymi brzdami stale nevieme prist na chybu.Plus mam problem niekde pri prednych tlmicoch ze to cele klepe bucha ked prechadzam nerovnostami.Vsetky capy a tycky su ok aj tlmice a je menene aj ulozenie tlmicov.Neviem co tam moze klepat.A ak by mi niekto poradil kde zohnat rele na stahovanie okien a sibra bol by som vdacny.Uz to nevirabaju.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných