Kia Niro - príspevok od štátu

Diskusia ohľadne vozidiel značky KIA

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

áno
4
33%
nie
8
67%
 
Celkom hlasov: 12

babettar
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.06.2015 12:28
Zdieľať na Facebook

Kia Niro - príspevok od štátu

Príspevok od používateľa babettar »

Dobrý večer,chcel som sa spýtať,zaujala nás Kia Niro a máme o ňu záujem ale zaujíma nás čí je na ňu dotácia od štátu tých 3000Eur.Je to plug in hybrid čiže by malo byť.Ďakujem
tenere660
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 25.10.2014 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tenere660 »

Kia Niro nie je plug in hybrid.
mayhem
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 23.06.2013 15:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mayhem »

a nie je to dotacia od statu, ale od ostatnych danovych poplatnikov
Lukas188
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 07.10.2011 18:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lukas188 »

na niro zatiaľ nie je možné využiť dotáciu keďže zatiaľ sa nepredáva ako Plug-In Hybrid.
Zisti si v Kii kedy príde do predaja plug-in hybridná verzia.
xsrvts
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 09.01.2014 22:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xsrvts »

ak chces usetrit, tak si ju zbehni kupit do PL... na klasicky hybrid nemas dotaciu
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

mayhem napísal:a nie je to dotacia od statu, ale od ostatnych danovych poplatnikov
A danovi poplatnici tvoria stat tak ako aj zlodeji a ti ktori nikdy ziadne dane neplatili.... A vzhladom na nasu vyspelost mohli radsej prispiet mensou sumou na klasicke hybridy....
Napriklad vo forme srotovneho.....
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Každá dotácia a každé šrotovné je svinstvo na ktoré sa chudobnejší musia poskladať v prospech solventnejších.Naopak by som s tým nemal problém,pomôcť treba tým čo sú na tom horšie ako my
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Milan 100% ! Sa ochujeli zase pani ? Na tesly S sa budeme skladat ? Idealne taky co jazdia na vykuchanych dizlovych serbloch, alebo taky co chodia peso ::: jak bolo povedane, cim vacsi prachac, tym skor ujde daniam a osklbaniu, chudak co ma cvakacky a chodi busom, toho tu osklbe uplne kazdy / nemylete sa, najviac stat / a este nazbijane prachy vyhadzuje na nezmysly !
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

mhlavaty napísal:Každá dotácia a každé šrotovné je svinstvo na ktoré sa chudobnejší musia poskladať v prospech solventnejších.Naopak by som s tým nemal problém,pomôcť treba tým čo sú na tom horšie ako my
svet nieje ciernobiely.... Aj na studentov na vysokej skole sa skladame....aj na liecbu rakoviny prispieva ten co nikdy nebol chory....aj na vlaky a busy pre studentov...aj na dochodcov....a dokonca aj to pzp je podla tejto logiky svinstvo.... Ja pisem ze srotovne...a to si ludia kupovali thalie a dacie za 15 rocne vraky takze to nebolo o milionaroch... Ak uz u nas nieco podporit...tak nie full elektricke auta ale klasika hybridy co su cenovo prijatelne a to snad uznate niesu milionarske auta....
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

A sranda je ze Bajovi nevadi ze lpg ma nizsiu spotrebnu dan... To uz svinstvo nieje :d :D
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Hjundai - a čo keby sme nepodporovali nikoho a nič. Príroda tiež nepodporuje srnky na úkor vlkov. Podporujeme liečbu chorôb a ludstvo sa premnožilo , budeme podporovať elektromobily a začnú nám búchať jadrové elektrárne. lol
Akékolvek pomáhanie niečomu je na úkor iného a teda je nesprávne. :d :D
Svet práve musí byť čierniobiely - Marian na to poukázal a už aj ho chcú zakázať. lol Čo bude ďalšie? zakážu nám dýchať?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

hundaj ja dane netvorim :41c2: , osobne by som nezdanoval prijem, spotrebu, ale majetok :41c2: , ked uz nieco, to s tou zdravotnou starostlivostou, skolami atd atd beriem, funguje to sice zle, ale zdedili sme to a svojim sposobom to logiku ma, ovsem zdanovat a DOTOVAT !!!! nieco je drobny rozdiel, nevnimas ho ? ci je dan za LPG ina ako benzin neviem, ale asi je, tu to by to aj malo ekologicky zmysel ked uz ideme tymto smerom...

ovela vacsi prispevok k zivotnemu prostrediu by bolo skontrolovat aspon to co beha po cestach, pripadne cim kto smradi v zime do komina...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Ja budem rad platit dane na skolatvo zdravotnictvo atd... ale dotacie ha hybridy, dotacie na cokolvek su chore, srotovne vo vyske dph je v poriadku pretoze ta dph by aj tak neprisla pretoze ludia by si to bez aktu srotovneho nedovolili.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Presne moja reč,či školstvo či zdravotníctvo.Ale aj táto podpora je spravodlivejšia,lebo takáto podpora sa týka každého študenta a každého chorého.Proti tomu tieto dotácie sú iba pre človeka čo už peniaze má,a tomu sa ešte pomôže dotáciou.To nie je pre všetkých,v tom je preveliký rozdiel.Podporujú sa jedinci ktorý podporu nepotrebujú.Dajte teda každém občanovi 4 tisíce,a kto chce nech si kúpy hybrida.Ale jednému dať a druhému trt,to je ficovina
1kali
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 05.07.2016 10:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1kali »

presne oco jak si to napisal, vsetky veci su na ukor niecoho a prave to je problem, ktory si casto ani len neuvedomujeme, ze bez niecoho nebude nieco dalsie, je to vsetko zacarovany kruh, z ktoreho niet vychodiska
Napísať odpoveď

Návrat na "KIA fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných