Škoda Octavia I - odpojenie imobilizéra

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zdeno320
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11.01.2012 15:44
Zdieľať na Facebook

Škoda Octavia I - odpojenie imobilizéra

Príspevok od používateľa zdeno320 »

dobry den prajem. skušal som hladať temy na odpojenie imobilizeru a vzdy som sa dočital len ze ste radili človeku ako ma vyriešit svoj problem s imobilizerom, ako zosinchronizovať alebo sparovat kluč s immo. ak som prehliadol tak sa ospravedlnujem.
Mam octaviu 1 r.v. 2001 a potrebujem vypnuť ten Imobilizer lebo nemozem nastartovat a nemam dostatok financii na servis a prehliadky.
Mozte mi konkretne napisať ako odpojim IMMO aby som naštartoval bez problemov? vopred dakujem.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: Škoda Octavia I - odpojenie imobilizéra

Príspevok od používateľa cicmanec »

zdeno320 napísal:nemam dostatok financii na servis a prehliadky
V tom príapde by som zvážil vlastníctvo auta a využíval verejnú dopravu...

Odpojenie nespočíva v nulakorunovom vytiahnutí hnedého konektora, druhého zľava...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Mozte mi konkretne napisať ako odpojim IMMO aby som naštartoval bez problemov? vopred dakujem
:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: A normalne mi to tu napiste, a do rana sa popremiestnuju vsetky octavie na Slovensku hore dole
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

A to myslíš úplne vážne ? Návod na takúto vec Ti môže dať iba úplne nezodpovedný človek,možno pre Teba by to bola záchrana,ale pre kopec iných návod.Nech Ťa nemýli že ozaj machri chmatácky to majú prečítané odpredu aj odzadu.Ozaj netreba tento národný šport ešte viac udomácniť.
zdeno320
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11.01.2012 15:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zdeno320 »

mam iba jeden klučik od octavky aj to som ho mal raz rozobraty a asi mi vyppadol niekde ten imobilizer tak preto sa pytam.
alebo mi napiste prosim sukromnu spravu lebo fakt by som to ocenil.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a co takto dat si spravit novy kluc? Pripadne tu napis aj svoju adresu aby si niekto len pockal kym ten immo vypnes,a bude mat potom menej roboty lol
koldo
expert: PSA
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 13.03.2006 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koldo »

no neviem,ci si to spravis sam. ak tam mas tdi,tak to pojde po hocijakom cinskom kabli za par eur.
ak tam mas benzin,tak von pocitac a upravit bud flash pamet,alebo eprom. a to uz sam neurobis.
odkial si?
Franc1644
Príspevky: 836
Dátum registrácie: 28.01.2010 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Franc1644 »

Okejja viem,oktavka a felda je rozdiel.Ale mozno pomoze.
Neviem odkial si,ale mna v Ziliny vyslo na felde uplne odstavenie imobilizeru 30€.A doma by som to neskusal,cez imo mi isli stierace,startovanie,svetla,kurenie a miliony dalsich veci ktore po jeho odstaveni zacali fungovat:)
scavnicky111
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07.07.2008 19:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scavnicky111 »

ahoj.Pochadzam z Giraltoviec.Neviete niekto kde poblizku by som mohol dať odpojiť imobilizer na Škode Fabií rok 2001 , 1.4 benzín.Ďakujem za pomoc..
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Scavnicky-immo sa neda len tak odpojit,musi sa odstranit softverovo z rj motora.Ak chces ozvy sa mi do ss.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných