Vymenil som si olej, kam ho mam odniest ?

diskusia o aditívach, aký olej pre moje vozidlo ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

meakysvk
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 07.11.2015 11:52
Bydlisko: SNV
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa meakysvk »

Áno, v OBI sa dá odovzdať skoro všetko, baterky staré, žiarovky aj olej, dones v plechovke zavretej tam to polož do regála pri východe a sa nestaraj...pokiaľ taký regál majú
09 Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kw
koziak34
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 20.05.2017 20:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koziak34 »

OBI? tak to je asi posledne miesto kde by mi napadlo to nechat :D ja mam tiez kamarata, ktory ma taku pec takze to nosim jemu ale pred tym som to tiez nosil do zberneho dvora a v pohode mi to zobrali, nebol ziadny problem
TomRoss
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TomRoss »

Ked uz mate niekto tendenciu olej vylievat do potoka alebo na zem, tak ho prosim radsej dajte do flasky a do kontajnera. Mne na pozemku pri chate kde sadim paradajky pravidelne nejaky sedlak leje olej. Nachadzam tam pravidelne 5litrovu prazdnu bandasku a olej vyliaty na zem. Nechapem zmyslanie niektorych ludi, preco ked uz ho mal v bandaske ho nehodil radsej do kontajnera ale tu bandasku otvoril olej vylial na zem a odisiel, ved to musela byt prenho praca navyse...
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ja si ho odlievam do sudu a ked je aspon 1000L može byt aj zima.vtedy zapalim kachle a mam tam aj 40 stupnov.super vec na kurenie.
prioritasko
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 16.12.2015 20:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prioritasko »

makrela napísal:Vy nemáte v dedine potok?
Toto dufam ,ze si nemyslel vazne.
renzoro
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 21.05.2017 16:11
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa renzoro »

s tym potokom to ani neblo smiesne a dufam je ludi co to riesia takto co najmenej, ja ho zbieram do bandasky a potom ho odnasam k servisakovi a on to nosi niekam na zberny dvor
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

.....hm.. otazne je, co sa dostane do atmosfery tymto spalovanim...
......
Bratia česi už celkom vážne zaviedli emisné triedy na kotle a idú merať emisie rodinných domov - DRONMI-
Čiže sused ťa udá - úradník ťa nameria , práve keď páliš to čo nemáš a.....- pokuta rádovo v desiatkach tisíc českých korún. :40bd: :40bd: :40bd:
Kefalíne - čo myslíte kedy to príde aj k nám??? -čoskoro , veru čoskoro. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
P.S 15KW pec na olej s povolením ekoteroristov vyjde na 1000eur a na kúrenie RD výkon nestačí tam treba 25 a viac kw. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Oleje, mazivá, palivá, aditíva"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných