Psychologicke sedenia

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

burineli
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 19.05.2017 10:24
Zdieľať na Facebook

Psychologicke sedenia

Príspevok od používateľa burineli »

Dobry den,chcel by som sa informovat.Mal by som absolvovat sedenia u psychologa,ale asi to nestihnem do tej doby co mi dal dopravny inspektorat.Mohli by ste mi poradit co urobit v takomto pripade?Ci este raz absolvovat psychiatra
tomas-b
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 25.08.2012 15:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomas-b »

Nepises ake sedenie. Kvôli alkoholu?
Znamy to riesil.
Ked to nestihas, musis odznova spravit vodicak, aj so vsetkymi poplatkami.
Odvolanie nepomôze.
Takze bud sa to stihne v termine, alebo ta budu evidovat akoze nemas psychologicku spôsobilost viest motorove vozidla.
burineli
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 19.05.2017 10:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa burineli »

Dik Tomas,ale ja som este nedostal ani rozhodnutie sudu a ani neabsolvoval opravne skusky,tak preto sa pytam.Ja ako keby som mal stale vodicak odobraty
tomas-b
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 25.08.2012 15:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomas-b »

Ak to spravne chapem, mas:
-zakaz viest motorove vozidlo na urcitu dobu
-to znamena mas zadrzany VP
-obdrzal si "Rozhodnutie o preskúmaní zdravotnej spôsobilosti osobitne vo vzťahu k závislosti k alkoholu"
Spravne to chapem?

1. To znamena absolvuj tie sedenia cim skôr, v ramci lehoty!
2. Rozhodnutie sudu nema na to vplyv, to bude asi o udeleny podmienky
3. Ak to nestihnes do toho terminu, potom VP nebude len zadrzane na danu dobu, ale uz trvalo odobrate, a potom musis, ako som pisal vsetko odznova absolvovat. (Samozrejme opravnenie viest motorove vozidlo budes mat az po uplynuti zakazu, napr 2,5 roka)

Strucne: sprav tie sedenia cim skôr:) inak to bude drahe a na dlho
leonNL
Príspevky: 1240
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Ak neabsolvujes tie sedenia do termínu, ktorý ti určil dopravný inšpektorát, budeš musieť počkať kým ti vyprší cela doba trestu a az potom budeš môcť robiť nový vodicak. Takze sa snaž stihnúť tie sedenia!
Prešiel som si tým, viem čo píšem. Ja som tie sedenia absolvoval do určeného termínu, počkal som do polovice trestu, potom som poslal sudcovi žiadosť o odpustení zvyšku. Potom mi prišlo odpustenie a s tým som šiel na políciu spraviť písomne skúšky-testy, a tadaaa, vodicak mi hneď na mieste vrátili, po roku odpočinku bez auta...
Nič iné ti neostáva, len stihnúť tie sedenia včas, v opačnom prípade to bude trvať o hodne dlhsie a budeš musieť absolvovať autoškolu od začiatku...
A ešte mala drobnosť, keď budeš mat tie sedenia za sebou, dostaneš "certifikát", s ktorým hneď utekaj na políciu aby si vedel zdokladovať že si tie sedenia absolvoval! Polícia si to sama nezistuje...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
burineli
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 19.05.2017 10:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa burineli »

Dakujem Vam pekne,velmi ste mi tymto pomohly
koziak34
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 20.05.2017 20:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koziak34 »

sused toto riesil asi dva roky dozadu ale tiez ked zistil, ze by potom musel cakat az do konca trestu tak si to rozmyslel a tie sedenia absolvoval ovela rychlejsie ako povodne chcel. nakoniec to stihol a vratili mu vodicak skor. najlepsie je to stihnut lebo potom si trosku pockas no
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných