Audi A6 2,5 tdi c5 - nejde nastartovat auto

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ddavidd2001
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 11.01.2013 15:46
Zdieľať na Facebook

Audi A6 2,5 tdi c5 - nejde nastartovat auto

Príspevok od používateľa ddavidd2001 »

Zdravím auto točí ale nechyti objednal som novy palivový filter keď som dal dolu hadičky nejde vôbec nafta palivové cerpadlo v nádrží asi snímač nárazu počuli ste o tom kde sa to nachádza alebo niekde kontakt Dik za nejakú radu diagnostika nič bez chyby
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

pocuvaj, ci ide cerpadlo... pozri, a zmeraj, ci ide k cerpadlu stava- prerazeny kabel, poistka a pod.... je toho viac.
bavorak8
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 19.11.2014 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bavorak8 »

Myslis, ze problem so zhavenim? Skor sa osobne naklanam k tomu problemu s cerpadlom. Treba pocuvat, ci ide ci nie.
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

V prvom rade diagnostika ,ale asi to tipujem na VP44 cerpadlo vstrekovacie nie to v nadrzi, ale ozaj len odhad od PC.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tak je,VP čko si palivo ťahá samo,preto po výmene filtra treba celú sústavu odvzdušniť čo má svoj postup.dlhým štartovaním prázdneho čerpadla ho už nejeden človek poslal do večnosti
boskofero
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 23.05.2016 10:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa boskofero »

Podavacie cerpadlo v nadrzi. Viem o mnohych autach, ktore s nim mali problem a auto prestalo startovat
ddavidd2001
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 11.01.2013 15:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ddavidd2001 »

Chyba žiadna na pc do nádrže za spolujazdcom je koncovka dva kontakty a styry ide do tých dvoch len 5,10 voltov. Ako to treba cele odvzdusnit dík za radu chalani. Sem tam mi blikalo aj to zhavenie ako si uviedol co to znamená.
ddavidd2001
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 11.01.2013 15:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ddavidd2001 »

Nafty som nalial dosť je skúsim to odvzdusnit dnes poriadne
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

A ked si daval novy palivovy filter tak si ho zalial naftou alebo len nasucho zalozil? Stare 2,5 tdi sa lubia takto zavzdusnit :d :D + ked je na starom palivovom filtri v hajzlu neake tesnenie-gumicka tak tamadial slzi nafta a ked je vypnuty motor tak si niekedy cez tu netesnost prisava vzduch-aj to sa uz stalo na kamaratovom a zazil som ,ze kupil novy palivovy filter a cez to tesnenie to robilo problemy a museli sa dokupit gumicky aby tesnilo,ze aj to sa moze stat-len tak pre info + este podotahovat pasky na hadiciach od nafty
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných