Citroen AX - čerpadlo (diesel)

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Miroslav5
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 28.03.2009 18:42
Zdieľať na Facebook

Citroen AX - čerpadlo (diesel)

Príspevok od používateľa Miroslav5 »

Potrebujem radu, na mojom AX-ku odchádza palivové čerpadlo(diesel), kde zoženiem nové, repasované za rozumnú cenu??? 0903 471 481
Ďakujem :2f93:
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Tvoje axko sme tu už tuším preberali, ako vieš, že odchádza čerpadlo? ako sa Ti to prejavuje?

kľudne to môže byť zanesená palivová sústava, ak máš čistý filter, treba skontrolovať aj pumpičku na ručné pumpovanie nafty - môže byť zanesená. Poriadne ju treba vyčistiť.

aké čerpadlo potrebuješ? typ 066 alebo 070? Mal by som mať oba.
Miroslav5
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 28.03.2009 18:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Miroslav5 »

prejavuje sa to tak, že auto neudrží stálu rýchlosť, napr. 50km/h v meste alebo 110km/h na dialnici. Bud si sám pridá alebo to spomalí približne o 10km/h. Mechanik mi vravel, že je zlé šúpatko v čerpadle. Mám na mysli vstrekovacie čerpadlo a neviem aké má číslo. Palivový filter by mal byť čistý, má cca 1 rok. Ďakujem za odpoved, napíš svoje číslo zavolám ti
Miroslav5
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 28.03.2009 18:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Miroslav5 »

moje AX-ko sme tu ešte neriešili... :-)
Ondrejko69
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 28.04.2007 21:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ondrejko69 »

Miroslav5 napísal:prejavuje sa to tak, že auto neudrží stálu rýchlosť, napr. 50km/h v meste alebo 110km/h na dialnici. Bud si sám pridá alebo to spomalí približne o 10km/h. Mechanik mi vravel, že je zlé šúpatko v čerpadle. Mám na mysli vstrekovacie čerpadlo a neviem aké má číslo. Palivový filter by mal byť čistý, má cca 1 rok. Ďakujem za odpoved, napíš svoje číslo zavolám ti

Ake mas cerpadlo ? ROTO DIESEL LUCAS alebo BOSCH ?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Miroslav5 napísal:prejavuje sa to tak, že auto neudrží stálu rýchlosť, napr. 50km/h v meste alebo 110km/h na dialnici. Bud si sám pridá alebo to spomalí približne o 10km/h. Mechanik mi vravel, že je zlé šúpatko v čerpadle. Mám na mysli vstrekovacie čerpadlo a neviem aké má číslo. Palivový filter by mal byť čistý, má cca 1 rok. Ďakujem za odpoved, napíš svoje číslo zavolám ti
Tvoj mechanik videl čerpadlo iba zvonka a robí si z Teba srandu
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

poslal som Ti číslo na mobil, zavolaj mi, druhé čerpadlo nepotrebuješ, závadu si odstrániš sám
gert
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 07.09.2010 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gert »

čaute chalani nemate niekto napredaj naftove čerpadlo na citroen ax 1.4d,lebo mam dva a obidva teču od spodu asi s pod riadiacej hlavi a su to lukas čerpadla alebo viem to nejako doma sam pretesnit su nejake sadi na opravu ?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Pretesniť sa doma dá,ak poznáš čerpadlo.Ak to budeš robiť prvý raz,možno to čerpadlo neprežije.Lucas nie je Bosch
gert
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 07.09.2010 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gert »

robil som kade co ale toto este nie ale radsej by som ho vymenil za bosch nevies o nejakom za rozumnu cenu? necham na seba aj t č 0907263426 ak by niekto niečo vedel volat možte kedy kolvek
Yeronem
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.05.2017 19:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Yeronem »

martin cichy napísal:poslal som Ti číslo na mobil, zavolaj mi, druhé čerpadlo nepotrebuješ, závadu si odstrániš sám

Mam ten samy problem co to je za zavadu taky mi bylo řečeno žeje to čerpadlo
danculk
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 23.10.2015 18:30
Bydlisko: okr. PE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danculk »

Zdravým vás...
vie mi niekto povedať na ake tlaky sa maju nastaviť trysky na AX 1.4D s čerpadlom LUCAS 066?
Ďakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných