Audi A6 - recenzie na motor 3,0 TDI 150 kW

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

FEED
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.03.2009 20:37
Zdieľať na Facebook

Audi A6 - recenzie na motor 3,0 TDI 150 kW

Príspevok od používateľa FEED »

Pekný deň prajem. potreboval by som radu. mám možnosť kúpiť Audi A6 Allroad 04/2014 s motorom 3,0l a s výkonom 150 kW. nemáte niekto praktickú skúsenosť ako sedí tento motor k tomuto auto, keďže väčšinou sú výkony 180-230 kW.
ďakujem.
Š.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

jazdil som s tym motorom Touareg a pasoval mu super, vykonu to malo az az
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

no vykonovo sedi vyborne, len je trosku drahsi na servis, mhlavaty by ti o tom vedel chvilku rozpravat..."vyborny" pristup takmer ku vsetkemu a v kazdom servise sa mu "potesia"....daj bacha, aby si bol ten, ktory ho len odjazdi a preda...
FEED
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.03.2009 20:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FEED »

ďakujem veľmi pekne za Vaše postrehy.
richie83
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.06.2016 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richie83 »

motor sedi skvelo len ta starostlivost on uz nie je taka skvela a pre kazdeho prijatelna :41c2:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Snad ked si ide kupovat take auto tak tak sa neufa ze bude na to servis za 5 korun. Moj nazor je ze je to este z tych lepsie a lacnejsie servisovatelnych premioviek. To ze to ma rozvody ked musi ist motor von take su aj bmw a kolko ich jazdi? Ak ta to postihne tak si len raz za zivot a ak aj druhy tak to bude znamenat ze ti to auto posluzilo koooooopu km takze niet co nadavat
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je to iba o peňaženke a km.Žije si to akési štyri obdobia.Kupuje si ho bohatý a má s prevádzkou najmenšie výdaje.A pomer sa otáča,až to končí tým,že kupuje to chudobný a má kolosálne výdaje.Kto o tom nepremýšla si ho pokojne kúpy,ja bych ho nechcel zadarmo.To sú tie paradoxy
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ale povedzme si pri ktorom aute to tak nie je?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

nevidim problem uservisovat, ked ma radovo 30 litrov na kar, smelo ber :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

tak tak, su ludia co napchaju do 2.0tdi v aute s hodnotou 5000e viac ako sa vojde do tejto audiny ktore ma ovela vacsiu nakupnu cifru takze niet co plakat
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Láka iba pokles ceny ktorý umožńuje tieto veci.Kludne si pozri,za čo sa kupoval Phaeton,za čo ho kúpiš dnes,a či máš odvahu si ho kúpiť ?! To nie je iba o tom že si ho kúpim za nejakých 5 tis,ale o tom,kto sa bude v tom vrtať a kto bude tie malé a väčšie problémiky riešiť.a problém nastane už vtedy,ak bude treba dať dole dverný tapacír.Takmer vždy je to drahé auto reťazené,drahý motor + automat,a doslova nekonečno kurv´tok z ktorých aj najmänšie stojí toho blba čo sa na to dá celý jeho mesačný príjem.To auto ak pristane v dielni,garantovane nevyvolá vlnu sociálneho cítenia pri vypisovaní účtu.Ako - to si povädzme na rovinu,väčší počet hlupákov na cestách vidíš v máloktorej krajine.Buď nie pravda to že sme chudobný národ,alebo sme blbý národ.
FEED
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.03.2009 20:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FEED »

no ťažko sa k tomu vyjadriť či je to blbosť kupovať si luxusnejšie auto, aj keď v mnohom dám za pravdu že je to o blbosti. Však tak sa hovor že mnohí sa chcú hlavne ukázať ale zas ber aj to, že jazdím veľa km do roka po Slovensku aj Európe a ta mať spoľahlivé a bezpečné auto nie je na zahodenie.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja tých čo našlapú ročne 60 tis servisujem dostatok,všetci sú to TDi pozitív,ale nikto si hentakú potvoru nekúpy
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Tak si kup nove a spolahlive auto... Ked chces vela jazdit a malo servisovat tak nove auto. Ze za tu cenu bude nieco menej hogofogo....ta co uz nedaju sa len jahodky vyberat....
FEED
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.03.2009 20:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FEED »

No a čo si kúpia?? Poraď. Ja som si kúpil nové auto a samá pohroma.
Pred tým som si vždy auto doviezol a nikdy som nemal problém.

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných