Peugeot Boxer 2,2hdi , 88kw , 2009 - EGR ventil

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

robertkosice
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 26.04.2015 12:43
Zdieľať na Facebook

Peugeot Boxer 2,2hdi , 88kw , 2009 - EGR ventil

Príspevok od používateľa robertkosice »

Zdravím páni mam takú otázku.Dá sa vyradiť egr ventil na Peugeote Boxer 2,2hdi 88kw r.v.2009?už ma to prestalo baviť každý tretí mesiac ho meniť podľa stavu peňazenky.Keď mam peniaze drahý keď nie lacný.Prosím poradte Dakujem :28b7:
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Urcite sa bude dat odstavit,no lacnejsie to isto nebude ako ta vymena za nove Egr,totizto zaslepka nie je 100% garanciou pre spokojnost.Vyzaduje si to aj odstavenie jeho funkcnosti cez riadiacu jednotku a iste zmeny by sa udiali aj u Dpf(filtra)-ak je filter este stale aktivny.Cize pocitat tu treba s investiciou okolo 250-300€.Neviem preco sa to Egr-ko meni kazde 3 mesiace,no je tu moznost ze to Egr-ko vobec nemusi byt na vine.Sice nic sa neuvadza o konkretnom probleme s vozidlom takze tu niet co poradit!Treba sa ale zamysliet aj nadtym,ze co dalej s vozidlom ak budu problemi na Emisnej kontrole a kde vsade mimo uzemia SR sa bude dalej vyuzivat kedze v dnesnej dobe taketo zmeny sa daju lahko odhalit v zahranici.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

si nejak zaslepeny proti egr ventilu...to nie je normalne, ze ho menis kazdy 3-ti mesiac...chyba bude inde...
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

Mám presne ten istý motor v Jumper-i, EGR zaslepené kusom plechu ktorý mechanik vystrihol do presného tvaru. V riadiacej jednotke sa nič neriešilo, a jazdím tak už dva roky bez problémov... vypýtal odomňa 40€, keby to bolo aj viac, stále sa to oplatí... ale mám 2007 bez DPF
dusky159
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 29.01.2009 17:51
Zdieľať na Facebook

Boxer 2,2 88 egr ventil

Príspevok od používateľa dusky159 »

Chlapi Mam boxera kúpil som ho jed mal 117000 od prvého majiteľa s poctivimy km.Prvy problém egr hneď pri 118000 vymenil som si ho sám keďže Mam vlastnú dielňu.Urcitu dobu kľud a problémy nastali pri 148000 zas to iste zdochinanie pri vjazde do križovatky a pri dusenie motora pri preraďovani do vyššej rýchlosti.a tak som sa nasral a zablendival som ho.Robota 30.min náklady žiadne iba kúsok plieska a hotovo.Auto ide celkom inak má ťah ani raz nezadimilo takze super.Podotikam ešte že je to model ešte bez DPF filtra inak to nezaslepujte.
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných