Skoda Felicia 1,3 MPI - palivove čerpadlo nedostava impulz

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nikolaj20165
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 15.05.2017 18:25
Zdieľať na Facebook

Skoda Felicia 1,3 MPI - palivove čerpadlo nedostava impulz

Príspevok od používateľa nikolaj20165 »

Cauko ludia mám taky problem,čerpadlo nedostáva impulz,Najprv Som si mislel ze je Zle Čerpadlo Ale po vimene za nove to aj tak nenaskočilo tak som skontroloval Poistki,tiez to bolo v poriadku,Ale
Rele na čerpadlo nejak nedostava impulz nechce sa zopnut Ale ked ho zopnem tak čerpadlo naskoči a auto nastartujem ale hned jak to pustim tak auto hned zdochne....Ludia Nejak mi niečo poradte lebo ma už porazí....skusal som dat novu spinaciu skrinku....poistkovu skrinku ale nič nepomaha to rele sa nechce zopnut ani smerovki to nechce uz hadzat nič....Prosim o radu..
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

relé čerpadla je spúštané ak sa na 15 objaví elektrika,čiže po otočení kľúča.Spolu je v jednej vetve aj vyhrievanie lambdy.Ak na 15 elektrika je,a predsa nedorazí tam kde má,je po ceste prerušenie
nikolaj20165
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 15.05.2017 18:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nikolaj20165 »

Takže tvrdíš že je niekde pretrhnutí kábel hej ?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja nič netvrdím,auto nie je tu ale u teba.Ale ak sa má 15 -kou spúštať palivo a na relé napätie nepríde aj keď je spínačka ok,tak sa niekde po ceste asi napätie stratilo,veľa možností tam nie je
milanek
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 26.11.2015 09:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanek »

nemusi byt ani roztrhnuty, mozno je len pokruteny a tym padom, sa stava straca, treba si kable to cm prejst
astrak
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa astrak »

zvláštna teoria....-vieš koľko je v aute pokrútených káblov ? a šťava predsa tečie :3035:
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní