VW Passat b6, r.v 2008, 2.0tdi , 103kW - centralne zamykanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

looky24
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 13.05.2017 23:26
Zdieľať na Facebook

VW Passat b6, r.v 2008, 2.0tdi , 103kW - centralne zamykanie

Príspevok od používateľa looky24 »

Zdravim potreboval by som radu alebo pomoc. Kupil som pred tyzdnom Passat b6, r.v 2008, 2.0tdi CR, 103kW a pred dvoma dnami som zistil vadu na aute ak odomknem auto nedaju sa otvorit ziadne dvere z vonku iba dvere vodica. Ostatne dvere sa daju otvorit az ked ich otvorim z vnutra. Potom ak sa zatvoria a nanovo sa chcu otvorit je vsetko v poriadku. Poprosil by som od niekoho radu ci to tak ma byt proti kradezi alebo je problem niekde inde pretoze som sa s tym este nestretol aby sa nedali otvorit ostatne dvere iba dvere vodica a na to sa musia otvorit z vnutra aby sa dali z vonku dakujem za kazdu rada vopred.
looky24
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 13.05.2017 23:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa looky24 »

jaj tak to som neskusal skusal som iba to ze som otvoril auto a siel som so strany spolujazdca otvorit dvere a nesli tak som zamkol a zase otvoril ale zase nesli ale toto som neskusal ze 2x otvorit dvere a ked ani to nepojde tak kde by mohol byt problem?? toho som sa bal tej elektroniky a popripade kolko by to stalo a kde moze byt chyba :(
looky24
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 13.05.2017 23:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa looky24 »

dobre dakujem zajtra to vyskúšam uvidím či je v tom problem ale ak nie tak potom neviem
looky24
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 13.05.2017 23:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa looky24 »

dobre dakujem ti velmi pekne za radu lebo ak sa dobre pamätam den na to som chcel ukazat kamosovi auto a jak som odomkol nastupil dopredu a jeho caja do zadu ale neviem ci som to nahodou nestlacil dva krat lebo som nevedel v tej chvili ci som ich otvoril. Preto sa cudujem ked sa nad tym zamyslim ale aj tak diki za radu vyskusam a dam vediet :)
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Moja polovička ma Suzuki SX4 a na jedno stlačenie odomknutia odomkne len šoférove dvere, na druhé stlačenie tlačidla odomkne všetky ostatne. Možno je to aj tvoj prípad...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
looky24
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 13.05.2017 23:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa looky24 »

uz som to skusal ide to takto takze vdaka za kazdu radu :)
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

je to tak zapnute v rj komfortu.majitel si to dal prestavit normalne z vyroby to ide jeden tuk odomkne vsetko.ja som si to tak zapol na ibize mestska skatula tam sa mi to hodi.odomkne to len soferove dvere zvysok dveri kufor tankovanie ostava zamknute.je to jednoduche prehodit spat a dufam ze to spravi kazdy zadarmo.ziadne ze 20 euro.je to na pockanie na cigaretku.u mondea je to jednoduhsie.staci drzat zamkutie odomknutie naraz po dobu kym nebliknu smerovky a hotovo.tak isto sa to navrati spat.
looky24
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 13.05.2017 23:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa looky24 »

vsetko funguje hosi len este taka vec ma trapi bol som si vybavit Velky technicky a povedala mi ze cakacia lehota je 30 dni ok to chapem moze mi prist aj skor ale teraz ked mi pride ten velkych technicky a budem si chciet hned vybavit maly technicky zase je tam cakacia lehota 30 dni a az potom jak dostanem maly technicky dostanem aj znacky?? Neda sa nejako uz vybavit pri velkom technickom preukaze ak ho dostanem aby som mohol jazdit pripadne kolko stoji prednostne vybavenie maleho technicaku?? v Poprade mi zahlasila ze za prednostne vyvavenie velkeho technicaku sa plati 306e a daju mi ho do 5 dni.... ako na hlavu spadnute. Ako je to s tymto dakujem :)
toopp
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.07.2016 10:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa toopp »

v tomto smere si nepomozes, maly technicky potrebujes. Ale nezda sa mi, ze taka suma by sa tam mala platit mne sa vidi nieco okolo 30 eur, ze sa plati v takomto pripade, ale to uz som si nie moc isty.
66QUATTRO
Príspevky: 662
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Malo by sa to dať nastaviť priamo v menu na displeji medzi budíkmi - treba podržať gombík na rolovaniena volante alebo na páčke palubáku a vyhodí tam menu, v ňom je to myslím v komfortných funkciách, dá sa tam vybrať odomknutie všetkých naraz, jedna strana, alebo len vodičove dvere... potvrdíš ok, a s5 z menu a je to.... píše sa to v návode a tie kto už číta že? A potom sa majitelia dozvedajú po rokoch používania a nevyužijú ani to málo dobrého čo to kvantum elektriky prinieslo...
gabo498
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 30.03.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gabo498 »

Keď som to dobre pochopil, máš dovoz a riešiš prvé prihlásenie v SR? Ja som platil v auguste o cca 160-200€ naviac a do 3 dni som mal veľký TP, snim pôjdeš na evidenciu vozidiel a tam dostaneš zas nový veľký TP a značky, maly TP ti príde poštou za cca 2 týždne myslím že max 30dni. Nech má doplnia pripadne opravia chlapci čo sa zaoberajú dovozom...
looky24
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 13.05.2017 23:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa looky24 »

66QUATTRO - diki za radu ale uz ako som spominal uz som na to prisiel len som sa chcel uistit lebo prvy krat mam take auto preot ho neviem velmi ovladat.

Gabo498 - ano presne na to som narazal ze ked budem mat vybaveny velky TP a pojdem na DI ci dostanem uz aj znacky a na maly si pockam ale mozem jazdit alebo budem musiet cakat na maly TP a az ked ten mi pride daju mi znacky.....takze ak to je tak ako pises ze znacky mi daju aj pridem s VTP na DI tak by to bolo super.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0915933774 a 46 neregistrovaných