Nissan Primera - trhanie volantu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Jerry513
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 03.05.2006 10:16
Zdieľať na Facebook

Nissan Primera - trhanie volantu

Príspevok od používateľa Jerry513 »

Zdravím. Potreboval by som poradiť ohľadom Primeri P12. Jedná sa o hroznej vôli pri prejazde nerovnosťou. Hlavne pri prejazde cez poľnú cestu aj 5km/h.bud je volant rovno a kolesá si poskakujú zvprava dovlava alebo volant lieta zprava do lava. A pri prudkom rozbiehaní keď sa podarí pretočiť kolesá mám pocit že upadne náprava.na rovnej ceste auto neodskakuje neplava. Čapice tlmiče nové,geometria ok kolesá tiež vyvážené. Žiadna vola. 2servisi na nič neprisli. Len slzenie serva. Myslíte že to môže mať za následok to servo? Alebo tyč riadenia? Diky
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Kde ti to servo slzi?urcite to nie je dobre,ze ti ubuda zo serva kvapalina :3020: .Niekde vola musi byt,je to extrem co si napisal no problem sa moze vztahovat na samotne riadenie,poloos tiez prekontrolovali?kedze pises ze pri akceleracii ti naprava ide vyskocit z miesta?
Jerry513
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 03.05.2006 10:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jerry513 »

Áno najviac v zime keď som sa rozchadzal do kopca a miestami bol sneh. Tak na snehu sa kola pretočila a ako sa dostali na asfalt trhlo to vždy jak hovädo
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Jaj šak to je normálne správanie...Ale inak z toho popisu ťažko posúdiť nakolko môžeš mať vôlu v samotnom riadení na hrebeni-pastorku alebo na vnútorných čapoch jak sa na hrebeň napájajú spojovacie tyčky riadenia.
koudy32
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29.03.2009 17:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koudy32 »

odporúčam pozrieť silenbloky, motor prevodovka , skontrolovať doťiahnutie kolies
boskofero
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 23.05.2016 10:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa boskofero »

ak smiem vediet, chcel by som sa spyta, ci ste na nieco prisli, co by to mohlo robit, kamos ma podobny problem
Jerry513
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 03.05.2006 10:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jerry513 »

Auto je práve v servise. Musel som zohnať repasovane servo + uhtrhnutybsrob na napravnici. Výsledok napíšem až keď príjem zo servisu
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných