Stranka dat.de

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
wcoo
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 30.07.2008 14:41
Zdieľať na Facebook

Stranka dat.de

Príspevok od používateľa wcoo »

pozdravujem vsetkych, urcite poznate stranku, kde je si mozne dat priblizne oceniť ojazdený automobil http://www.dat.de/fzgwerte/index.php?j ... C0ED18C610
chcel by som sa spytat pouzivatelov fora na vas nazor...
marekmm
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 02.12.2006 14:59
Bydlisko: PN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marekmm »

to je hodnota vo vykupe

mne to ocenilo auto na 801 eur, pod 2000 eur som v inzerate take hadam ani nevidel, za 800 by som ho do vykupu nedal, ked by sa urcite dalo velmi rychlo predat cez inzerat aj za 1400-1500
ivann
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 12.05.2006 07:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivann »

Skusal som na tom par aut a je to celkom zaujimave,ale urcite sa tym neda riadit....napr. Fabiu som predal na jar za 4700 (po zlave samozrejme) a tuto mi to ohodnotilo na 4970eur...ale zase Ford Ka co sme mali, tak predane za 2200 (zase uz minus zlava pre obojstrannu spokojnost) a tuto mi to vyhodilo necelych 1200....Ale aj ine auta co viem ze ludia teraz pokupovali/predali tak realne ceny boli vyssie ako tieto vyratane (napr. primera tuto 2200 a predana za 5tis....alebo impreza kupena za cca 8tis.eur a to bola super cena v cechach a toto mi vyratalo hodnotu na 7tis...) :rouler:
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných