Polske stranky na prislusentsvo

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

robo3220
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 15.11.2012 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robo3220 »

Možno kazdy dvadsiaty nespokojny, alebo kazdy 10 nebol s nim na 100 % spokojny .. co sa bezne stava. Clovek neni tvor neomylny a hlavne ludia co zacinaju s biznisom mozno to myslia dobre, ale predsa sa par chyb najde ... Treba aj citat komenty a aj tie negativne recenzie ze co to su zac. Si viem predstavit aj trtkov, ktori umyselne zle hodnotia, konkurencny boj je svina. Si myslim, ze clovek, ktory ma 100 % hodnotenie a ma dajme tomu 65 000 predajov, tak bud je to poloboh alebo prave tam nieco smrdi ... A niekedy predajca moze byt poctivy a hodnotenie mu pokaslu kurierske sluzby. Proste 100 % je nezmysel, lebo predajca nedokaze dajme tomu ukontrolovat aj sofera co si vecer nezatrtkal a trochu drsnejsie polozil tvoj balik :D
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

100% je nezmysel možno na SVK.Ja ak beriem turbínu tiež ju beriem od 100% -ného a čuduj sa svete,všetky sú super.Stačí že si niekto donesie slovenský repas,a čuduj sa svete ešte aj banka variability je deravá !!!.Pošleš vstreky do firmy v ramci záruky,a ejhľa oni to nerobia ale posielajú...chlapci toto je SVK ako malované,nerobiť a zarobiť !! nebyť polska je to tu kaput.Nie konkurenčný boj,ale ľudia sú svine,pretože kam sa pozrú vidia že poctivou prácou sa dá jedine schudobnieť.Niekto sa poddá a stane sa súčasťou chlieva,niekto nie,každopádne tým smradom je napáchnutý celý štát
robo3220
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 15.11.2012 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robo3220 »

Mhlavaty, mozes prosimta dat kontakt na toho predajcu s turbinami ? Je to repas ? Ci predajca novych dielov ? Zisiel by sa mi spolahlivy kontakt na repasera. Dik
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

AutoFra - objednávka - objednávka na repas dielu a máš ho tam
Repas je možné objednať aj cez VIP + klienta,to zabezpečujem práve ja,tiež to nájdeš v kolonke dopyt,ale ja to robím jedine aj z montážou na komplet.V podstate aj to je vlastne ochrana pred tým aby šlo zlé hodnotenie len preto že to montoval nejaký ujo
robo3220
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 15.11.2012 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robo3220 »

Na konkrétneho repaséra mi asi kontakt nedáš že ? Potreboval by som repasnut vstr. čerpadlo VP 37, rotačka do radovych 5-valcov 2,5 tdi.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ale on je tam,to je on ten s tými 100%
robo3220
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 15.11.2012 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robo3220 »

Jasne, len to je pristupne iba pre VIP a VIP+ :)

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných