Rekordér v počte stočených kilometrov?

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Rekordér v počte stočených kilometrov?

Príspevok od používateľa Atlas »

gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Zaujímali by ma servisné náklady za tie všetky km a o koľko je lacnejší 1.9 TDi. Za takéto stočenie km by mala byť basa a nie len pokuta pokiaľ sa to vôbec všetko dokáže. Na takýchto špinavých kšeftoch si mnohí zarobili na domy a luxusné autá. A je smutné, koľkí ľudia sú medzi nimi.
necropolis
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 26.03.2011 14:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa necropolis »

Prečo nezverejní portál údaje o predajcovi? Čo tak spraviť čiernu listinu takýchto predajcov na autobazar.eu? Veď toto je veľká špinavosť, tak nech ľudia vidia tie mená a nedajú im zarobiť - takýmto špinavcom.
Chce se mi blejt velebnosti :(
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Ochrana osobných údajov nám nedovoľuje len tak si robiť s osobnými údajmi predajcov čo chceme..

Plus treba podotknúť, že ide o podozrenie.. Nemáme prostriedky niekomu dokázať, že tie kilometre stočil práve on.. Stačí, že nám do telefónu povie, že to auto už prešlo rukami inej osoby a bavíme sa v rovine slovo proti slovu..

Inzerát ako taký môžme, resp. musíme max. akúrat tak stiahnuť, pretože to, že km boli stočené je viac ako jasné..
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Kontaktovali sme aj pôvodného majiteľa do Čiech.. Odpoveď bola: "Už si na to auto nespomínam".. :4012:

Čo narobíš, na policajtovanie sú tu iné orgány..
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Dobre tu ide o peniaze - ale čo viedlo mladého chalana od ktorého mám Feldu aby stočil dva x po sto tisíc - keď mi potom auto predal za tri stovky??? :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

No lebo s 300000km feldu ani zadarmo nikto nevezme.AK je tam 100000km to sa uz aj pobiju. ak sa jedna o Passat tam vela robia km.hoci je stoceny a dobra cena ide ako chlieb,pretoze tie poctive hoci aj 200 000km idu draho.to je tym ze majitel si mysli ak ma poctive km tak to ma hodnotu.stoceny na 200 000km ide aj o 4000 lacnejsie.
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Lebo by to inak nikdy nepredal... Skús nájsť na Slovensku človeka, ktorý by kúpil auto so 600 000 km s čistým úmyslom. Je to smutné, ale ľudia chcú byť klamaní. Oni vedia, že to možno je podvod, ale auto s reálnym vyšším nájazdom by nikdy nekúpili. Tak nech majú stočené zo 450 na 158, lebo to je také pekné číslo. Skúste si pozriet dánske dba.dk (vľavo kliknúť na biler) a vyhľadať 10 ročné diesle a benzíny. A to si nemyslím, že Dáni jazdia viac, ako Slováci, len skrátka nestáčajú, ani nevedia pochopiť, keď im to vysvetlujem, že o čo ide. Videl som Suzuki Splash, čo je typické diaľničné vozidlo (irónia) 1.3 DDis čo malo 521 000 km a vnútri vyzeralo na 100 000 km. A tiež som videl Volvo S60 2 ročné s 300 000 km. Autá s vysokým nájazdom sa nájdu aj na Slovensku v hojnom počte, len sú nepredajné kým ich majitelia nestočia. Máme, čo chceme a tak je to vo všetkom. Parlament, polícia, súdy, spravodlivosť. Pekná vizitka.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tak ja som asi ydiot alebo nie som slovák , lebo ja som Karkulku (Citroen AX) kúpil práve kvoli tomu že ma majitel upozornil že už má viac ako milion km. Synátor mi ju sice rozmlátil ale všetky diely z nej mám stále odložené a raz z nej bude traktorček a teda bude žiť ďalej. lol Cielene mám na Bazoši nastavený výber na staré osvedčené autá a za 30 rokov čo jazdím ma nikdy nesklamali. Zato nové moderné ma pripravili o kopu eur a ešte viac nervov. :3c90:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Kontaktovali sme aj pôvodného majiteľa do Čiech.. Odpoveď bola: "Už si na to auto nespomínam"..


wahahahahhaahahaaahaha. Dost dobre. Tusim este lepsie nez ten slovensky dovoz. Masina v ktorej nadlavim takmer 600km denne, X rokov v kuse, pozor denny priemer rata ze auto nikdy nebolo naburane (TRIKRAT bolo, takze oprava nebude spravena za den), ze auto nikdy nestalo v servise na vymenu oleja, pneumatik, dpf filtra (nie, povodne DPFko tam naozaj nebolo po 700.000km, dokonca sa stavim ze ani druhe DPF nedozilo az sem)...

ale nepamatam si. Jasneeee !

By ma fakt zaujimalo ze kolko tam zjedol turb a DPFiek pocas tych kilometrov. Samozrejme ci tie ciselka boli prave... nemyslim si ze niekto moze niekoho oklamat o 500k km, napriklad ze "bol som sedemtisickrat v Mnichove, drahy zamestnavatel, a ty mi to zaplat" :)

Takze system pridavania kilometrov viacmenej vylucujem, ked tam niekto pridal 50k km tak je to nepodstatne v tom celom cisle. Ked pridal 200k km aj tak je fenomenalny vykon ze stroj vydrzal 500k km.


Natiska sa teda fakt otazka - bolo ABSOLUTNE JASNE, ze takyto inzerat v Cechach sposobi masivnu zaplavu clankov "Superb vydrzal tristvrte mega". Bolo absolutne jasne, z titulu jazykovej bariery teda jej neexistencie, ze ked sa takyto inzerat fiktivne presunie na Slovensko a zmeni sa ciselko, ze to vyvola dalsiu obrovsku vlnu clankov.

Nebude toto fakt cielena, spickovo pripravena a premyslena reklama ZADARMO ? Uplne zadarmo ? By ste sa cudovali ake čičoviny a socialne sracky pardon media musia dnes marketeri vymyslat aby zaujali. A tuto, lala, zadarmo...
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Nedavno tu bol inzerat Mercedes E rocnik 2010-2011 nepamatam presne naj. 460 tis.poctivych kupeny na slovensku -auto bolo predane hned na druhy den, tiez si myslim ze to niekto kupil na kseft
pablob
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 06.05.2017 08:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pablob »

no tak to už je moc toto, to už tým ľuďom nie je blbé? ja by som tiež bol za niečo také ako tá čierna listina nech o tom ľudia vedia a neošuškajú sa zbytočne, veď počet takýchto predajcov stále rastie aj keď stále rastú pokuty za takéto veci..asi sa im to aj tak stále oplatí
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Treba si otvorene povedať,že trh s ojazdenými autami na Slovensku,je vo veĺkých sračkach...
Prakticky stoji , oj.auta sa kupuju len velmi málo ,
a bez výnimky su na všetky ojazdenky nahodené nenormalne vysoké ceny,povedal by som min. 10-20 % vyššie ako je ich realna trhová hodnota, za ktorú by sa mohli v pohode predať,lebo dopyt tu stale je.
Takže milí predajcovia ojazdeniek,teraz prišiel čas si vypapať tu kašu,ktorú ste celé roky si prihrievali a varili...
Znamená to,že asi 30-50 % všetkych autobazarov,bude musieť buď zrealniť ceny vzhĺadom k tej ponuke,ktorú ponukaju, alebo skrachovať ..
Ina cesta neexistuje.
original
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 03.03.2008 13:36
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa original »

Riesite tu veci co su uplne bezne.
Staci si pozriet dodavky a valniky do 3,5 tony. 2-3 rocne maju cez 300-400000km a take 10 rocne zrazu len do 200000km. Kam sa tie km stratily. Auta cuvali tie roky, alebo stali v garazi?
Ukazte mi 10 rocnu dodavku co tu je inzerovana a neni stocena. Ani jedna tu taka neni!
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

gnagy napísal:Lebo by to inak nikdy nepredal... Skús nájsť na Slovensku človeka, ktorý by kúpil auto so 600 000 km s čistým úmyslom. Je to smutné, ale ľudia chcú byť klamaní.
Gnagy prepac ale nesuhlasim, tak ako sa ten tragac predal v Cesku by sa za tu cenu predal aj na Slovensku. Nie ludia chcu byt klamani, naozaj mi lezie toto spojenie na nervy. Akurat je este velka mnozina doslova o.ebavacov co su schopni zapredat aj vlastnu mater pre svoj profit pri smeline s autami

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných