Jazda bez prednej ŠPZ

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bavorak8
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 19.11.2014 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bavorak8 »

Pokazeny, necitas co sa tu pise? Netreba byt arogantny a s niektorymi policajtami sa v pohode da dohodnut. Ked im vysvetlis situaciu v akej si sa ocitol mali by mat pochopenie
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24978
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

VLADY napísal:Tu už sme ozaj všetci tak zblbnutí a zmagorení z tohoto systému, že bežnú vec sa normálny bezúhonný človek bojí riešiť tak nejak normálne zdravým rozumom ako by sa to malo v civilizovanom svete.
Kurník šak prídem ráno k autu a ani si nemusím všimnúť že mi chýba nejaký kus plechu-EČ. Zastaví ma policajt OK má ma upozorniť skotrolovať papiere overiť si že čo sa stalo a či je to auto moje a poslať ma nahlásiť krádež. A nie hneď dávať pokutu. A je celkom samozrejmé , že by papier o zahlásení krádeže EČ zároveň na nejakú dobu nahrádzal aj ten blbý kus plechu aby som mohol jazdiť.A ak už nemám mať nejakú úľavu na cene pretože toto ja ako vodič nedokážem ovplyvniť. Leda že by som si tabuľky pokaždé bral večer hore do bytu a ráno zas nazad montoval na auto. A je celkom prirodzené že sám si zvolím spôsob dopravy na úrad pre nové tabule, a je na mne či si pojdem svojim autom alebo taxíkom alebo vlakom alebo pešo alebo na bicykli. A nie že mám smolu a auto z jednou tabulou nemôžem lebo nejaký štátny papaláš odtrhnutý a žijúci od reality navrhol nejaký zákon bez toho že by sa nad tým aj zamyslel a daľších 100 za to zdvihlo ruku.

Ja ti plne dávam za pravdu že v normálnom svete by veci mali fungovať normálne.Mám presne identický názor.Vec má malé riziko že príliš aktívny policajt bude operovať argumentom že si vozidlo máš pre jazdou skontrolovať.Takže isté riziko to obnáša,rozumný a hlavne normálny to bez problému bude akceptovať,blbeček bude citovať predpis ktorý v živote sám nedodržal.Zákonodárny zbor je hodný akurát naháňačky s naostrenými vidlami po hradnom vršku,a systém padajúceho ho...a stále funguje
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Milan to mi pripomenulo príhodu ale 15 rokov dozadu keď ma v Štúrove večer zastavili s majákmi ...že mi nesvieti jedno zadné svetlo. Srandovné na tom bolo že im nesvietilo jedno predné.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných