Ochrana auta pred pošrabaním

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

dokazovanie, ci s kamerou, alebo nie, je velmi tazke... a ak to robi nejaky primitiv cielene, tak toho neprevychovas... skus parkovat vzdy niekde inde... s vacsou rezervou, alebo kde nikoho nenastartujes a pod....
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

"Paralelne parkujeme asi 6 áut, jedine moje autá sú doškrabané"

Takze to bude ten 6ty co sa tam nezaparkoval lebo tam stojis ty.....
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
patrik609
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 02.05.2017 12:27
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patrik609 »

luky249 napísal:Ja by som to parkoval niekde inde ako doteraz,aby sa stratilo z očí.Tie dva mesiace by som vydržal chodiť aj niekoľko sto metrov pre auto.
Hej lenže mám dve malé deti, ktoré nosím do/z školy/škôlky....

Tam mám autosedačky, raz mi dokonca zmizla ŠPZtka, takže som musel nazad na Slovensko /33 eur/.

Čo sa parkovania týka, tak tu sú zóny, takže si veľmi nenavyberám...

Ináč dnes v noci ďalšie škrabance, na opačnej strane ako nastavená kamera.

Najväčšia vtip je v tom, že žena nie je slovenka /nie je češka/, ešte ani rádio v tom aute nehrá "po slovensky"....

Fotopasca za 200 eur zdá sa jediná možnosť...
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Musíš si ustlať v aute. Pripraviť si chloroform, paralyzer alebo vymyslieť iný spôsob rýchlej nepovšimnuteľnej paralýzy a prepravy. Potom už len kobercova páska, igelitové vrece na hlavu a prichystané aliby.

Blbé je, že bude vedieť z ktorého auta si vyšiel, takže nie ideálne ak ostane nažive. Takže si budeš musieť ustlať v křoví. :d :D :d :D.

Môj obľúbený spôsob mučenia je potkan v zohrievanej kovovej nadobe na bruchu. :d :D

P.s. Cely komentar je myslený ako vtip a nie nabádanie ani nič podobné.!!!!
patrik609
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 02.05.2017 12:27
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patrik609 »

pidizvi napísal:je tu len nazor jednej strany. Poskodzovanie nie je pekne, ale povedzme si to tak, parkovanie v prahe nie je jednoduche a je tu realna moznost, ze zadavatel parkuje kade tade a prave tym dava zamienku k uvedenym cinom. Takze odporucal by som pozriet sa na svoje parkovanie. Neverim tomu, ze by poskodzoval voz len kvoli SK znackam.
Tu sú zóny na parkovanie /40 eur rok/ a práve kde bývam sa tu tu riadne "uvolnilo" odkedy majú cezpoľní "problém". Parkujeme tu asi 6-8 áut, komunita ľudí, stále tie isté autá, susedia +/-. To nie je o tom, že tu niekomu zaberám "flek". Parkujem už 3tí rok na tom istom mieste pričom si miesto vymieňam "so susedmi", zas nebývam niekde v centre, alebo v nejakej vychytenej štvrti....luxusné polmetrové odstupy si tu navzájom môžeme v pohode dovoliť.
patrik609
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 02.05.2017 12:27
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patrik609 »

kazimir napísal:Musíš si ustlať v aute.
- už aj nad tým som rozmýšľal a poviem, ti aj to veru v juni vyskúšam....

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní