Audi a6 3.0tdi 165 kw BMK svieti žhavenie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

faktor
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 19.04.2011 17:36
Zdieľať na Facebook

Audi a6 3.0tdi 165 kw BMK svieti žhavenie

Príspevok od používateľa faktor »

Zdravím mám a6 3.0 tdi 165 kw BMK menily sa vstreky a čerpadlo všetko s repasované. Ako sa to všetko vymenilo začalo mi vyhadzovat auto do núdzaku začne svietit žhavenie,stane sa to vtedy ked sa auto zohreje alebo keď vypnem motor a znova naštartujem. Už sa to tu asi riešilo niečo som čítal ale konkrétne som sa nedozvedel nič. Mechanik dáva vinu regulátoru tlaku paliva,na diagnostike nám padal tlak ked sa to žhavenie rosvietilo. Ak mal niekto tento problém tak poprosím o radu Ďakujem.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

No,ale ani tu ti nik nepomôže pretože sa tiež nedozvedel nič
toopp
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.07.2016 10:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa toopp »

tak mechanik asi vie preco dava vinu regulatoru tlaku paliva, tak treba to skusit vyriesit a uvidis co to potom spravi
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

no to bude problem, co ked vymenis regulator, ale ak nahodou ukazuje spravne, ze ten motor tlak nema, tak potom co?....prizna sa ti niekto, ze ci nie je repas cerpadla taky slovensky?....a nemoze byt problem v prisune paliva do cerpadla ?...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Chlapci,verte tomu že škoda snahy,je to príliš zložité aby sa vôbec oplatilo uvažovať o čomkoľvek na základe tých nula informácií.Na to,aby sa dalo vykúzliť normálnu a premyslenú myšlienku ktorá nemá byť iba blaf do vetra,by pán musel písať dve hodiny o celom,doslova od A po Z všetko,a on nenapísal v podstate nič použitelné.
zlobor
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 25.11.2014 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zlobor »

heh pekne si mu nalozil mozno to chcel napisat len sv skratke no skratil to az prilis :-\
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Skús zatelefonovať lekárovi ...som chorý ! čo z toho asi vykúzli.Nechce sa mi uvažovať o príčine až detskej naivity a úplne vypnutej logiky že nesmierne zložité veci sa dajú riešiť s nula vedomostí o probléme.Cieľ nie je nikdy nakladať alebo podobne,cieľ je aby si ten človek pomohol,teda aby mu bolo možné pomôcť,pretože nato slúži toto celé.Ale aj on si musí vážiť ochotu iných sa jeho problémom zaoberať a doslova a do písmena nezištne mu pomôcť ak sa dá pomôcť.Ale prvý krok k tomu je jeho krok.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných