Ľudia osprostievajú?

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Ľudia osprostievajú?

Príspevok od používateľa gnagy »

Už dlhšie si kladiem otázku, keď si z času na čas pozriem nejaké video z youtube s názvami ako ultimate retarded drivers a podobne. Či ľudia naozaj osprostievajú, alebo boli sprostí stále, len ich nebolo možné vidieť na auto kamerách?

Tu je to video, na základe ktorého som sa rozhodol založiť túto tému.
https://www.youtube.com/watch?v=Y4KCWtI7NL4

V čase 3:08 sa nájde chlapík, ktorý chce pomôcť vodičovi čierneho SUV a ukazuje mu koľko má ešte za sebou miesta. Ale ten chlapík sa postaví priamo za auto a medzi prívesný vozík a teda myslím, že ho aj pritlačilo o ten vozík.

A v tomto video v čase od 9:24 https://www.youtube.com/watch?v=8mmNaMaWXSw vodič autobusu v snahe zastaviť autobus (nezatiahol ručnú brzdu) sa dobrovoľne vrhol do medzery medzi autobusom a stojacim autom a riadne ho pritlačilo... Čudujem sa, źe to prežil a, źe ešte dokázal chodiť. Radšej riskuje svoj život, ako by mal nechať nabúrať zamknutý autobus do auta. Tiež mi to pripomenulo jedno video z Ruska, kde sa postavila žena medzi zaparkované auto a auto, ktoré cúvalo z parkovacieho miesta. A žena za volantom si pomýlila brzdu s plynom a zatlačila tú ženu do stojacieho auta.

Nikdy sa nepostavte za auto, keď cúva, vždy vedľa neho.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Sú dary prírody ktoré sa nadelia a netreba ani prstom pohnúť.Natíska sa otázka aké je percento tých čo si vystoja na dupľu.A potom že najcennejšie veci sú zadara :)
V skutočnosti by sa dalo oponovať výrazu osprostievajú,pretože osprostievať môže iba človek ktorý predtým hlúpy nebol.Akosi sa mi nechce veriť že predtým tam nejaký rozum bol.
01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Nájdi si SK videa tie sú tiež jasne určitý druh už ani nerieši auto v protismere a obieha to je za mňa najčastejšia psycho deviacia za volantom a keď som sám už ani neuhybam a zistil som že nemajú až také gule ako to vyzerá ale ľudia ich naučili.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Mne sa páčia iné videa..

napr. to ako popred nakladiak prebehne chodec, a vodič nakladiaku musi zabrzdiť, ked už zastal , vystupi z nakladiaka pobehne za chodcom, a dá mu do držky....

Pozeram tiež crash-compilation z raly a hlavne tie
preteky najvykonnejších modelov napr. BMW vs.AUDI alebo Mercedes AMG , či už šprint 0-330 km/h alebo po dialnici

a za najlepšie považujem on-board videa bud z rallye alebo z Pikes Peak sa mozrejme hlavne ten zvuk....
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

V časoch keď som chodil v NR hnojarinu a býval na Hospodárskej pod Zoborom,bola pri kasárňach autobuska a tam mladá cca 20 ročná prebehla spoza autobusu chlapovi pred autom tak že ju takmer lízal.Ten zaflekoval,a mladej dal takú brutálnu facku že leteli na jednu stranu okuliare a na druhú ona.Pár ľudí čo ani nevedelo o čo ide lebo vystúpili z autobusu sa do chlapa pustili že čo je za ..... atd
Ten iba odvrkol - ja sa nenechám pre jednu pi.. zavrieť,nasadol a zmizol.Tvrdé a nehovorím že bohviečo,ale jediný krk dám na to,že to dievča nič podobné už nikdy neurobilo.Ako sú veci aj horšie popierajúce vedúcu úlohu človeka na zemeguli,bez šance nápravenia,kde niet mozgu,niet čím premýšlať.Hoci,je kategória ľudí ktorý sú extrémne inteligentný a sú hajzlíci,príklady poznáte z denných správ
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní