Anglicko.. zas a znova :)

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

9393andy
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08.03.2010 20:04
Zdieľať na Facebook

Anglicko.. zas a znova :)

Príspevok od používateľa 9393andy »

Zdravím.
Skúšal som môj problém vyriešiť na fb.Ale každý tvrdil niečo iné tak skúsim tu.Síce dokonca je tu podobna téma o par prispevku nižšie.Ale chalan chcel očividne poistku na SK..
Takže inak :)
Uvažujem resp. skôr chcem auto z UK na diely(máme tri rovnaké a na každom niečo odchádza)

Takže je to reálne odviesť po vlastnej ose? Ide samozrejme hlavne o odhlásenie + poistka na cestu. Niekto tvrí že mi to nikto nepoistí a iný zasa že poistku spravim v UK.

Mam známeho v Uk u ktorého prespím a pomôže mi s pripadnou kúpou.No niekto zasa tvrdil že poistku spravím ale iba cez osobu v UK..
Tak ako to je ma niekto skúsenosti? Diki moc :3906:
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

A nie je lepšie doviesť také auto niekde z EU, kde je aj volant na normálnej strane?
Ono aj tá cesta z UK stojí groše, lebo to nie je tot za rohom. Reálne to vozidlo z UK môže celkovo vísť na menej, ale nepoužiješ z neho zasa hromadu vecí...
9393andy
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08.03.2010 20:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 9393andy »

uvažoval som o tom.Ale máme pick up preto uvažujem o navare.. A našiel som v anglicku za cca 3000€ až 4000€ a nie jednu(2006) a ono su tam velmi drahe diely.Na jednej mame opleskanu celu korbu to je hned 1500€(kedže v Uk dokonca maju aj hardtop-nadstavbu) A to neratam samozrejme motoricke diely,napravy,prevodovku,kolesa,brzdy,karosarske diely.
Ono vlastne z Uk auta nevyužijem budiky,palubovku a niektore časti interieru. inak by som mal využit všetko ale samozrejme skusenosti nemam..
A ratal som cestu okolo 500€ aj to možno prehanam(belgicko,nemecko,česko,slovensko-nafta dialnične znamky.Skôr tak 300) ale možno ma niekto skúsenosti a vie poradiť.
jarokukla
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 13.11.2008 14:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarokukla »

Najlepšie to budeš mať tak ked to dotiahnes na prívesnom vozíku a máš pokoj s poistkami
jarino777
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 25.04.2017 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarino777 »

asi tak by som to riesil aj ja no len mne by sa to nechcelo trepat z takej dialky ale tak na voziku to budes mat predsa len najjednoduchsie a bez zbytocnych prietahov a poplatkov
milann
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 28.11.2014 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milann »

nestazujj si zivot a normalne to dovez na niecom. lebo budes zistovat, hladat, riesit a aj tak potom na slovensku urobia inak a bude z toho problem. lebo ked ti nevedia nikde poradit alebo povedat na 100% tak nikdy nebudes mat istotu. takto by to bolo najlahsie co sa tyka tychto papierovych veci
adko888
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 27.04.2017 14:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adko888 »

presne tak. akho dotrepes na voziku nebudes tym padom potrebovat ani prevozne znacky. teda tie c-ckove tabulky. a tu si ho rovno potom postavis na spz.
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných