odkodovanie autorádia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

adrian133
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.02.2012 10:04
Zdieľať na Facebook

odkodovanie autorádia

Príspevok od používateľa adrian133 »

Ahojte, zablokovalo sa mi autorádio Pionner Avic F930BT a nemám kód. Vedel by mi niekto pomôcť prosím.
milann
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 28.11.2014 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milann »

fu no tak to je celkom problem ale nie neriesitelny. viem ze znamy mal v poslednej dobe tiez takyto problem ale odvtedy sme neboli v kontakte takze neviem ako to vyriesil a ci sa mu to podarilo ale myslim, ze ano. ak by si chcel tak sa ho mozem spytat a popripade dat vediet
jarotko
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 26.04.2017 09:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarotko »

Neprisli ste na to este? To sa musi riesit cez autoelektrikara alebo ist do obchodu odkial mas radio? Ale tak je viac moznosti, len sa treba popytat kto by s tym vedel nieco urobit alebo ja neviem no kupit nove :D neekonomicke riesenie, ktore by som asi ja sam zavrhol radsej
zlobor
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 25.11.2014 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zlobor »

a ten kód si ani nedostal alebo si ho stratil? skús ísť do obchodu kde si ho kupoval možno ti tam pomôžu lebo tak neviem či by sa to dalo nejako obísť alebo to nepôjde bez toho kódu vôbec. alebo spýtať nejakého autoelektrikára ale neviem či by ti s týmto vedel pomôcť
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných