Seat Alhambra - cyklovač stieračov

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Seat Alhambra - cyklovač stieračov

Príspevok od používateľa milkoTT »

Zdravim Vas pani, mam Alhambru, r.v. 2009. Prestal mi fungovat cyklovač stieračov. Stierače fungujú vo vsetkých polohach prepínača, okrem cyklovača. Ostrekovač funguje tiež. Viete mi poradit kde hladat chybu? Cyklovač asi nema vlastnu poistku, žeby chyba v nejakom rele?
Dakujem za rady
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Aj relé ktoré spína už potom prúd do motorčeka býva spoločné a teda spína aj trvalé stieranie aj cyklovanie. Takže by som hladal chybu skorej v ovládaní samotnom možno páčka možno ten enkoder ktorým točíš a ktorý dáva impulzy do riadiacej časti toho cyklovača . Ak tam je nejaké to točítko a nieje to riešené nejak inak .Pretože ten cyklovač nieje nejaký samostatný ale že je to súčasť nejakej RJ ktorá ovláda aj iné spotrebiče. Píšem len tak všeobecne možno niekto poradí konkrétnejšie.
milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

Vlady dakujem, na packe stieračov nie je to točitko, ale taka mala pačka,ktorou prepinas ten cyklovač, v podstate ale je to iste ako to tocitko. Sam sa do toho rozoberania pustat nebudem, aby som nenarobil este viac skody. Pohladam niekoho kto sa do toho rozumie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní