Chybajuci montazny protokol LPG

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

u nas su policajti rovno vedla pumpy a minule tam bola aj hliadka s vyhladom na pachatelov lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
palokalo
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.06.2011 09:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palokalo »

Toto je cele zamotany pripad.. v technickom preukaze to zapisane mam. Ale stala sa mi taka haluz ze pred par dnami mi volali z policie ze chlapik co to daval zapisat (nejaky typek co chodi za peniaze prihlasovat a odhlasovat auta za bazare a od ludi co sa im nechce na DI) tak on to urobil nejako "nelegalne" nie tak ako sa ma. Takze teraz ho obvinili lebo mu na to prisli. Urobili s nim dohodu o vine a treste ze vsetkym co to tak zapisal to urobi na svoje naklady legalne ako sa ma a potom zrusia obvinenie. Takze neviem ci chyba nastala na jeho strane a tie papiere mal on alebo vobec neboli. Pisal som aj do firmy kde robili tu prestavbu ale zatial mi neodpovedali. Teraz mi hrozi ze ak sa to dostane na sud a nespravi to tak mi to LPG vymazu z TP a mozem si to riesit sam na vlastne naklady. A potom som bez toho protokolu nahrany pravdepodobne...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

takze si podvedeny, resp. poskodeny a budes si vymahat skodu :3035:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

myslím že to by boli úplne zbytočne vynaložené náklady, s tým vymáhaním
racmaster
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16.05.2007 14:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa racmaster »

ja som mal tiez ten isty problem. vec sa ma tak, ze to treba a ak to nemas, tak sa to da napravit zapchanim fukaca v stredovej konzole auta, hned vedla volantu. vacsinou neviem, cim to zapchat, tak to zapchavam 20eurovkou, ta tam fajne pasuje... sice trci a bije do oci, ale to neni naozaj uplne na skodu.

druha moznost je, ze sa zacnete hadat ako v pravnom state a argumentovat tou odpovedou z ministerstva, ze teda to netreba ( par prispevkou vyssie dakto dal link). v takom pripade ale urcite vyskoci novy problem s emisnou, alebo stk, ako napriklad nezapchaty fukac alebo cokolvek velmi dolezite, co uz oni poznaju a ste zasa tam, kde ste nechceli byt... cize v takomto pripade sa odporucim vratit k bodu jedna :)
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

aspon u nas teta pri okienku ta na stk bez protokolu ani nepusti,tak 20 do fukaca sa ani k mechanikovi nedostane.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Autolaik - teta pri okienku nemá ako zistiť či je auto dovoz alebo nie. Vozili sa aj Felicie z Rakúska. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco zisti,a velmi rychlo (rok vyroby/prva evidencia na SK)

inak aj ja som mal feliciu kupenu v Cesku,hned ako bola nova do nej "pepík" dal plyn a este v tom mesiaci a s par km dovezenu na Slovensko....riadny gulas
V papieroch rok vyroby sa zhodoval s rokom prvej evidencie,kupena uz od dalsieho majitela na Slovensku po 8 rokoch
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Presne to som mal na mysli ,aj v súčasnosti vyjde kopa nových aut lacnejšie u susedov.A pokial sa jedná o TP , poznám Favorit s r.v.2004 teda 10 rokov po skončení výroby .
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
WilliamS
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.01.2017 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa WilliamS »

nazdar pls help
taka vec doslo k strate papierov o montazi , plyn. zariadenie bolo montovane do vozidla v roku 2002 takze nieje v ziadnej databaze , firma uz neexistuje no a teraz potrebujem vymenit plyn. nadrz lenze servis odomna vyzaduje papier od instalovanych komponentoch ktory ja nemam , bez vymenenej nadrze neprejdem cez stk
otazka znie da sa to neako poriesit
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Ano da.
Chod do inej dielne, ktora Ti nadrz vymeni bez nutnosti nahliadat do dokumentacie.
Je to biznis za 200,-€ Ti nadrz vymeni uplne kazdy, ver mi.
A ten co chce spatat do 15 rocnej historie, ked sucasne zakony ani vobec neplatili, nech spara, ale 200 nedostane. Jednoducha matika. Scees zarobit, urob co potrebujem, sces obstruovat, zarobi druhy. Presne rovnako to funguje aj na STK!
Ver mi, ziaden strach. Ak chces, skutocne vybavis vsetko, nezijeme totiz v Zürichu....na (ne)stastie.
multimex
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.08.2010 11:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa multimex »

WilliamS presne by ma zaujímalo ako si dopadol pri riešení tvojho problému so stratou dokladov o montáži LPG, totižto sa mi stala podobná vec a momentálne som to skúšal u jednej nemenovanej spoločnosti ktorá montuje LPG a bez úspechu ma poslali do ... poradili mi si dat LPG zariadenie odmontovat a odhlasit ho z TP. Je to ale nelogicke kedze to auto ma nalepky EK+TK a TP je zapisane : Alternatívny pohon LPG. Je to birokracia???

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných