lestenie auta

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

maniakkk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 07.03.2017 11:40
Zdieľať na Facebook

lestenie auta

Príspevok od používateľa maniakkk »

cim lestite svoje auta mate nejaku overenu znacku vosku a laku ktorée nezanehavaju smuhy a hlavne dlhsie vydrzia na aute...
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Neviem co sa da na aute lestit.Celorocne ho mam od blata.Takze nelestim,neumyvam.Z vynimkou kazdych 2 rokov koli STK.Ked prsi sa to blato neako poumyva.
grafp
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 14.02.2015 14:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa grafp »

ak kupiš niečo kvalitné určite nebudeš mat na laku šmuhy apod..
Používam vosk collinite 476 je celkom v pohode výdrž tiež slušná cca 6-8 mesiacov pri správnej starostlivosti vyrobca píše dokonca až 12 mesiacov no neviem neviem...
Aby mal vosk dlhú výdrž treba aj lak dekontaminovat tkzv. plastelínou na lak volá sa to clay auto po clayovaní poriadne umyješ a dáš na lak nejakú leštenku napr. ja používam meguiars compoud a nakoniec natiahnem vosk 1-2 vrstvy medzi vrstvami počkám 20-30 min a natiahnem druhú vrstvu vosku. Auto mám potom ako nové leštenka odstráni aj jemné skrabance apod..
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak chceš fakt dobré,s ktorým doslova nevieš nič zbabrať tak použi Meguiars,ja som si oblúbil step 2 a step 3,ale výber je velký,na čierne na svetlé,na veterány.Obsahuje karnaubský vosk,môžeš pracovať dokonca na priamom slnku !! a čmuhy..to určite nehrozí.Mňa očarila práve tá abnormálne lahučká práca bez zákerností,a logicky brutálny výsledok.
Napísať odpoveď

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní