Jeep grand cherokee 2005 3,0 crd automat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Auto z inzercie zmizlo,otáznik je či ho teda pán kúpil
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

druhy dovod zjavne bude dominujuci, pocujem naprd aj papierovo to mam, ovsem v aute mi pazvuk neda, lebo neni zvuku bez priciny :-\, ale jak to tu denne citam, asi som exot :-(

este takato vec, tie paksamenty na hydraulicke vyprosteni vstreku su ako rozsirene v dielnach ?
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

cviro123 napísal:Bajo vies ake su 2 najcastejsie dovody zapecenia vstrekovaca? :)

1. majitel je hluchy a 2. hluchy sice nie je ale se.ie na to :) on za chvilu bude ticho ten vstrek ked ho zanesie.
Laická otázka jak sa smiem opýtať, akým zvukom sa to prejavuje? Ci klasika hrubý chod a trasenie?
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

@damir8
Kúpiť toho Commandera za 14200 od toho maníka a sa vozíš ako lečo vysmiaty od ucha k uchu :).
Vidno, že sa chlapík staral - tam je vymenené snáď všetko.
Od takého týpka radosť kupovať.
damir8
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.06.2013 09:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa damir8 »

Veru raven85, ten commander servis ma vyšiel na 16 000..ale auto muselo byť v poriadku..stále na ňom jazdím
Oproti tomu Grandu je to inak neporovnateľne pohodlnejšie a panskejšie vozenie..
Skrátka km naozaj nie sú všetko, podstatná je starostlivosť.
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Kým som jazdil stovky km denne, tak aj moje auto muselo byť tip top - menili sa dobré veci za nové v čase, keď už mali nagúľané, aby som nemusel veci riešiť na kraji cesty s telefónom v ruke. Ak človek potrebuje jazdiť veľa, tak sa na servise nešetrí...
Km nie sú všetko - to viem aj ja. Našťastie to väčšina nevie, alebo nechce vedieť a preto sa dajú kúpiť dobré autá za skvelé ceny...:)
damir8
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.06.2013 09:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa damir8 »

Ano dajú, to máš pravdu...len takých ako my je málo, ktorí sa tak starajú...resp možno aj starajú, ale doložiť to nevedia...a to býva problém pak...neoplatí sa vždy všetko robiť u "známeho" v garáži bez papiera...
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Pre mňa áno. Ja totiž moje auto nepredám. Servis robím pre seba, max pre rodinu, keď im darujem moje auto. Za pár šupov z domu nepôjde. A sebe dokladovať nič nemusím. Stačí, keď viem, že je všetko ok a pred pár tisíc km jazdou by mi stačilo len pozrieť, či sú gumy dofúkané..

P.s.: chalani - koľko stojí to hydraulické vybratie vstreku? Len tak zo zaujímavosti...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nejde o tú stovku za vybratie,ale si zober že ide človek zo Žiliny do NZ,a logicky pôjde aj domov.A veru,von nevyšiel a tak putovalo tam celé auto prakticky rozobroté.To zažiješ iba raz,a môže ti potom niekto vykladať o super aute.Super môže byť pre dielňu,diagnostika je samostatná kapitola,robiť to chce málokto,pretože celý deň tancuje na šamlíku lebo nič tam nedosiahneš a tak ležíš na motore a trčí ti iba zadok,chcel by to fras
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Asi nie,týždeň nepovolil,prišla hydraulika - nepovolil
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tak ako píšeš...doteraz
Doki176
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 31.08.2009 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Doki176 »

No neviem čo si mám o tejto diskusií myslieť,rovnaké auto mám a radiť niekomu od klávesnice a vyslovene ho strašiť že sa ťažko vyberá motor keď sa pokazí.. Prosím Vás bez urážky poznáte offroad z ktorého sa dobre a ľahko vyberá motor,je lacný na prevádzku a nikdy sa nepokazí a ak áno tak oprava stojí do 100 euro? Ja nie a zopár som ich už mal.Všetko je o prioritách a nie všetci chcú jazdiť na Octavií TDI ako moja manželka :3035:
bosston
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15.10.2019 18:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bosston »

Zdravim,pani.Nechcem otvarat novu temu tak sa spytam tu...nejake konretne skusenosti s tymto vozom..mam nieco vyhliadnute konkretne https://www.autobazar.eu/jeep-grand-che ... 95058.html
Celkom nechapem tie hejty v diskusii,mam skusenosti s 320cdi v Ecku taktiez s prevodovkou,tieto problemy ma obchadzali,je to s tymto Grandom take zle?
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

No Grand má asi iné zaťaženie a prevádzku v trocha iných podmienkach. Kolkokrát si Ečkový motor utopil v blate?
Edit : a to že ty máš, alebo že niekto má, nuž to má nulovú výpovednú hodnotu. Opýtaj sa Xentryho, ktorému tých motorov prešlo cez ruky možno tisíc - ten vie. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bosston
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15.10.2019 18:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bosston »

A koľko že ti ich prešlo rukami že to môžeš zhodnotiť?

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní