Dovoz mini bagra z GB

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

akonic
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.03.2012 11:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa akonic »

Ja potrebujem 1,5 t. Cena za bager, alebo dovoz?
mucha409
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.11.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mucha409 »

No aj aj, chcem si spravit predbeznu kalkulaciu, nex sa viem zariadit... Mne by tiez vyhoval 1,5 t
akonic
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.03.2012 11:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa akonic »

A pytate sa na cenu cesty? Alebo aj kupa a dovoz bagra?
M@rtinS
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 17.12.2010 17:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa M@rtinS »

Zdravím. Dovaza niketo minibagre zo zahranicia ? Mal by som záujem o 1,5-1,8t minibager. Ale ako to chodí keby som si chcel doviezt sam ? Vdaka za info.
guno5
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 22.10.2014 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guno5 »

tak podla mna si musis hlavne vybavit prevozne znacky aby si ho mohol priniest a tu nasledne aj prihlasit neviem ci GB ma este aj ine postupy ale to by malo stacit
M@rtinS
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 17.12.2010 17:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa M@rtinS »

pasove minibagre nemaju SPZ pokial viem.
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Zoberies dodavku,prives z bocnicami pozicias,kupis a dovezies.V mojom pripade by mi stacila kupna zmluva ze som ho neukradol.SPZ to nema,STK tiez nie.Akurat bagrista by mal byt dobre poisteny v pripade poskodenia niecoho.
M@rtinS
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 17.12.2010 17:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa M@rtinS »

Vie mi niekto poradit nejaku internetovu stranku zo zahranicia kde by sa dal kupit za rozumne eurace ?
Ak sa niekto vyzná v minibagroch aka znacka je dobra spolahliva +/-
Ja zvazujem jcb 8018. Ma niekto skusenosti ? Vdaka.
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

JCB je dobra znacka.Ale pokial je bager novy.A vies ako to na zapade funguje?Kupi sa stroj a pokial je zaruka tak maka 25 hodin denne.A po zaruke sa trochu oprasi a ako 4 rocny sa preda na vychod ako v super stave.Pretoze si ho nik do firmy nekupi aby stal niekde vo vykurenej garazi.Vymeni sa na nom zopar veci a vyzera ako novy.Ze ma hydrocerpadlo v hajzli,pojazdove hydromotory,vymlatene capy,vykotulany motor suci na repas a ine veci ktore tazko pri kupe zistis.A ked to zistis uz to naspet reklamovat nepojdes a to dobre vedia.Preto si zvaz odkial kupis masinu.Ak by si mal na zapade brata a ten ma moznost bager odkupit na ktorom by robil,je to ina kava.Este som nevidel aby niekto predaval cokolvek co by nebolo pred smrtou alebo by vydrzalo robit ako za nove.
M@rtinS
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 17.12.2010 17:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa M@rtinS »

Takze najlepsie kupit tu na SK ? Alebo v PL ? Vdaka.
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Mas dojem ze v Polsku sa predavaju len kvalitne veci?Ak hodis do Polska granat zabije bud kur.u alebo smelinara.Co ti brani v tom aby si kupil nieco tu na Slovensku.Dohodnes sa a vyskusas.Usetris si cestu na zapad a doprava tiez nieco stoji.Aj sem sa dovazaju.Ale na kamion ich vojde ovela viac aby sa cesta oplatila.Koli jednebu bagru sa na zapad nikto srat nebude,leda ak by ti nechybali €.V Cechach nevedia co za to pytat.

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných