Hyundai Sonata 2.0 , 96kW - gufera

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dudulik
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 15.01.2009 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dudulik »

@hjundai opytaj sa v DasAuto, ako sa im pracuje okolo 5.0 V10 TDI... ked hovoris o malom priestore :)

Ano, v zaciatkoch tie Accenty a male motory, tam boli velke medzery v kvalite, ale nasli sa aj dobre kusy (neviem od coho to zaviselo).
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Zaplat rovno aj vymenu rozvodov a usetris
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Taktiež sa prikláňam k tomu, aby si to spojil aj s výmenou rozvodov. Bola by donebavolajúca hlúposť dať veci porobiť, a o mesiac na to všetko zas a znova.
Ja som taktiež dal vymeniť pri rozvodoch aj gufero aj presuvník vačkového hriadeľa, na mojom frantíkovi. Už keď sú rozvody dole, tak by bol hriech nevymeniť veci naokolo, keď už majú čo-to odkrútené...
jozef2100
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 24.05.2012 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozef2100 »

Dával som pred par dnami ztoto robit ale na inom aute..
Šlo dole drziak motora, kryt rozvodov, klinovy remeň, koleso, plast nad kolesom, rozvodový remeň, tri gufera sa menili.

Cena za robotu dva dni 60€ - robil mi to po práci doma ako fusku mrchanik z renaultu.

Dedinski opravári si uz niekedy nevedia co zapýtať. A servisy ani nehovorím. Bez diagnostiky ani nevedia kde ma auto dvere.

Mechanik zo zilinskeho kraja žiadna fuserina pripravky mal pozicane original z renaultu na rozvody. Žiadna fixka
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

na zaciatku bolo tusim 120 euro za robotu - pre mna na hrane ci by som to vobec zobral za taku cenu a tu na konci 60 euro za dva dni po fajronte- gratulujem k vitazstvu, bingo...tak takych dobrych kamaratov chcem stretat kazdy den a nemusia byt len automechanici...
dudulik
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 15.01.2009 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dudulik »

@jozef2100 ja som opacne ako ZA kraj :) ale ak si spokojny, nie je co diskutovat.
Kazdopadne menim aj rozvody, sada (kladky+velky a maly remen) stoji 70 euro (SKF) a klinovy cca 6 euro. Nemam co riesit.
Ked sa motor rozoberie do takej miery, dam vymenit aj gufero klukovky. Maju 270 000 km.
Gufera (ak som spravne videl tech. vykres) mam 4 (na koncoch kazdej vack. hriadele) a vyberaju sa zhora( nie zboku).
Vdaka :)

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní