Odhlaška v Nemecku POMOC

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

papirek
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 06.07.2012 01:18
Zdieľať na Facebook

Odhlaška v Nemecku POMOC

Príspevok od používateľa papirek »

Zdravim mam taký problem nechal som si doviezt auto jednou firmou dnes my volali že auto je už na SK a že sa nan možem prist pozret ale ešte nemaju odhlašku v DE ja som si myslel že auto pri odhlaške podstupuje nejaku kontrolu alebo tak či sa dá odhlasit auto bez auta to neviem ,,neviem či natahujú čas alebo ako to je ale otazka znie či sa da auto v de odhlasit aj ked už je fizicky na sk .Ďakujem .
mravecm1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05.12.2008 10:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mravecm1 »

Jasne, ze sa to da. Nikoho tam nezaujima, kde prave stoji to auto, nikto ho nepozera. Jednoducho len prides na prislusny urad, spravis potrebne papierovacky a ides prec.
papirek
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 06.07.2012 01:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa papirek »

A odhlašku robi byvali majitel alebo už nový majiteľ ????
mravecm1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05.12.2008 10:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mravecm1 »

Ked som ja kupoval auto z DE pred vyse rokom, tak byvaly majitel nemusel robit vobec nic. Vsetko som odhlasil len ja ako novy majitel. Ked mas papiere od auta a kupnu zmluvu, mozes to odhlasit sam.

EDIT: mam dojem, ze bolo potrebne mat pri sebe aj povodnu znacku (SPZ). Nie som si isty, ci to pojde aj bez nej. V takom pripade bude mozno potrebna aj pomoc byvaleho majitela. Ja som ju mal, takze to nebol problem.
papirek
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 06.07.2012 01:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa papirek »

Aha dik však na techničaku bude určite razitko s dátumom ??? kedy to odhlasili ?? Dufam že na tom auto nechcu niečo ponenit ... Ja som navrhol že auto zoberiem na odtahovke a ked budu mat papiere že nech mi zavolaju a ja prene pribehnem ,,to sa im nepačilo .
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných