REM na autoradiu

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

duzdo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11.07.2014 22:19
Zdieľať na Facebook

REM na autoradiu

Príspevok od používateľa duzdo »

Hi,

chcel by som sa vas opytat. Kupil som si Aktivny suboofer Mac Audio Ice Cube 108. Samozrejme pripojenie na baterku 12V, LR Input + modry kabel REM. S nim mam ale trosku problem ... ako tak pozeram moje autoradio ziaden REM vystup tam nemam. jediny modry kabel ktroy mam je z ISO pripojky ale na nom je napisane ANT AMP CON. Prepojil som ho tak ci tak ... subofer po starte len preblikne a je opet off. Nejake rady pls. Dakujem vopred


https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=58DFF489 - popisky k pripojkam

[/url]
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

asi nemas povolenu antenu v menucku radia, nepises co je to za radio. Aspon docasne mozes napijit ten REM kabel zo subu na pin 9 na radiu, aby si videl, ci to bude hrat.
peto78
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 20.11.2007 18:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto78 »

Bacha nie pin 9 ale na pin 7 - ANT & AMP CON !
Ten posiela +12V na riadenie zosika, subika, anteny cohokolvek - vhodne je pri cinskych subwoferoch zaradit do serie usmernovaciu diodu 1N4007 napr. s tym ze ak nevies ako tak biely pasik na tej ciernej diode smeruje k REM na svorkovnici subwofera :-)
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

A to preco uz
duzdo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11.07.2014 22:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duzdo »

peto78 napísal:Bacha nie pin 9 ale na pin 7 - ANT & AMP CON !
Ten posiela +12V na riadenie zosika, subika, anteny cohokolvek - vhodne je pri cinskych subwoferoch zaradit do serie usmernovaciu diodu 1N4007 napr. s tym ze ak nevies ako tak biely pasik na tej ciernej diode smeruje k REM na svorkovnici subwofera :-)

mam to tam zapojene ... proste modry kabel, ale ako vravim ked proste nastartujem radio sa zapne a sub len preblikne a nic sa nedeje ... neviem rpeco

autoradio mam nejake cinske pockaj vola sa ze NAVISKAUTO Windows CE 6.0 Multimediasystem Touch Screen Bluetooth FM AM Radio Lenkradsteuerung
duzdo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11.07.2014 22:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duzdo »

pidizvi napísal:asi nemas povolenu antenu v menucku radia, nepises co je to za radio. Aspon docasne mozes napijit ten REM kabel zo subu na pin 9 na radiu, aby si videl, ci to bude hrat.
btw moze to byt aj v tom ze vlastne radio nemam ani pripojene ? ... ja mam len isto pripojku ale antenu nemam zapojenu, nevie mci to chapes, proste nepocuvam radio len pesnicky zo svojho mobilu alebo usb ...
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

sak skus co som napisal. Alebo priamo na REM zosika prived docasne +12V z baterky, ze ci sub zase len preblikne alebo ostane svietit, hrat.
Ak preblikne, tak je asi zly. Ak ostane svietit, tak radio zrejme nedava spravne +12V do toho pinu ANT.
duzdo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 11.07.2014 22:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duzdo »

no zapojil som to do 9 .... teraz mi ale svietilo len radio aj ked som mal vytiahnuty kluc zo zapalovania :D nechapacky ... ( subik stale po prekliknuti rem na audi preblikne a konec )

neviem co stym vsetko by malo byt spravne zapojene ...ale ak nastartujem nic sa nedeje proste .... neviem .. mylsim ze skusim zbehnut nekde kde robia audio nech sa nato pozriu ... keby nahodou bol sub v pr**li tak ho dam vymenit ale on finguje ... mal by .. len tam urcite nejaka banalna malickost je a ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných