alfa 147

Diskusia ohľadne vozidiel značky Alfa Romeo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

maestro99
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 20.06.2007 16:55
Zdieľať na Facebook

alfa 147

Príspevok od používateľa maestro99 »

zdravim...
mam problem s alfou 147. na pravom prednom kolese mi strasne nieco vrzga. vymenil som aj tlmic ale robi to stale. idem ako na starej vetrieske. neviete co to moze vrzgat?
dakujem
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Asi zavesenie kolesa - vybité ramená, večný problém AR
maestro99
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 20.06.2007 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maestro99 »

A to su tam spodne a horne ramena?da sa to nejako otestovat ktore moze robit sarapatu?ci len menit a zistovat kedy prestane?
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Každý kto to auto predáva tam má ramená už načaté a keď vymenil tak tam dal to najlacnejšie čo má životnosť dosť biednu.

Väčšinou to potom treba meniť ako celú sadu, kvalitná sada stojí kľudne 400€
dussio
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 22.02.2017 13:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dussio »

tiez by som to typoval na ramena lebo stabilizacne tycky nevrzgaju, tie zvyknu ten tak ako keby pukat. skus te ramena a pak sem zaves jak to dopadlo
maestro99
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 20.06.2007 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maestro99 »

Zistil som co to je. Len to neviem pomenovat...mne sa zda ze.je to stabilizacna tyc. Ide to cez celu.prednu napravu a obalene je to v takej ,,gumenej harmonike,, a ked som to stiahol, je tam ako keby taky klb. Len neviem ci sa to da vymenit ci co. Ci len cele alebo sa da vymenit len na tej strane ktora vrzga. Ked to poriadne namastim mam par dni pokoj, potom znova zacne vrzgat....skuste napisat ako sa pomenuvava ten diel. Dakujem
maniakkk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 07.03.2017 11:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maniakkk »

hej to budu tie tycky mozno by nebolo na skodu ak by si sem pre istotu zavesil foto oni sa daju vymenit a nie je to nic narocneho a aj nestoja vela takze ak by to boli oni bolo by to fajn no ak tak vymen radsej obe
Napísať odpoveď

Návrat na "Alfa Romeo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní