jazdenka na vikendove vylety pre rodinu

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
stanislav11
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 25.01.2017 15:22
Zdieľať na Facebook

jazdenka na vikendove vylety pre rodinu

Príspevok od používateľa stanislav11 »

zdravim, riesim dilemu druheho auta pre rodinne vylety cez vikend.
po zvazovani som sa rozhodol pre kupu jazdeneho peugeot 807. (
Zvacsila sa mi rodinka :) S najazdom max 15 tis rocne chcem velke a hlavne bezpecne auto na vylety. (nove sa neoplati a o par rokov - max 5 bude treba menit) Motor pravdepodobne 2.0 hdi 100kw (na neho som pocul chvalu ale slabsi vyber alebo 2,2 94kw - cca 200 tis km najazdeny.
Ma zmysel kupovat takto auto?

Moja dilema - viete poradit odbornika ktory tieto auta pozna a aspon priblizne mi vedel odporucit kus na ktory nebudem musiet mat radikalne naklady behom cca 3 rokoch - 50 tis km? - do auta chcem dat max 5 tis - cize 4 tis do auta rocnik cca 2005-2006 a tisicku rezerva na okamzite opravy.

Viem ze pri jazdenke je to macka vo vreci ale hadam rezerva na opravy by mohla byt dostatocna. Co poviete?

Dakujem
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Si si odpovedal na tú mačku vo vreci. Ak pôjdeš kupovať tak jedine z dobrým mechanikom.
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

S kilometrami je to tak .. kolegove sluzobne bude o chvilu na predaj s original 80 000km a urcite by som radsej kupil toho Passata s 500 ci kolko tisic km, co tu bol.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných