Škoda Felicia 1.6 problem volnobeh

zapaľovanie, škrtiaca klapka, chladenie atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rob159
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 23.02.2017 17:08
Zdieľať na Facebook

Škoda Felicia 1.6 problem volnobeh

Príspevok od používateľa rob159 »

Zdravim, viem že tento problem je všade rozpisany ale ako amater by som chcel viac podrobnosti napisať aby ste mi mohli ešte viac poradiť. Felicia začala štrajkovať pri štarte že niekedy zhasinala tak bolo treba sa pohrať s plynom.. po rozbehu bolo dobre lenže sa to časom tyždňami zhoršovalo a robilo to aj počas jazdy (na križovatke spojka, brzda auto zhaslo) auto ukazuje strašne nizku teplotu motora niekedy vyskočila na prevadzkovu (tak polovička) ale potom hned skočila uplne dole.. povedal som si tak jak ludia pišu bude to snimačom teploty.. snimač som vymenil a robilo to stale.. teplotu ukazuje strašne nizku teplotu a auto držalo volnobeh až po nejakej 10 minutovej jazde a velmi nizky volnobeh nejak 300otačok.. (auto cele klepalo) .. v jeden pekny piatok som po 5tich dni sadol do auta a baterka vybita.. tak som ju dal nabiť a čuduj sa svetu auto po dlhom čase sobotu rano za studena krasne naštartovalo a peknych 900 otačok.. cely den som jazdil behal štartoval auto pekne otačky držalo.. od nedele to robilo znova.. preto som sa rozpisal možno budete vediet viac čim by to mohlo byť... tu telotu na budikoch ukazuje stale nizku velmi nizku očas celej jazdy ale auto kuri.. dakujem za každu odpoveď :)
richie83
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.06.2016 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richie83 »

tolko problemov ze sa az cudujem ze to auto stale mas ja by som ho asi uz dfavno zaniesol niekam na srotovisko
marcon
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 27.03.2017 10:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcon »

asi tak vsak je to stare auto do neho by sa mi teda peniaze nechcelo tlacit neviem ale tak chapem ze na nove asi bubace nie su no nemal by som na tolko problemov nervy
Napísať odpoveď

Návrat na "Bežné poruchy benzínových aut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní