Nesvietia w3w zadne prave sveetla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

erjedna
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14.08.2014 08:23
Zdieľať na Facebook

Nesvietia w3w zadne prave sveetla

Príspevok od používateľa erjedna »

Dobry den priatelia, mam zaujimavy problem, otec mal pozicane auto a bol mi ho s laskou umyt (a vraj aj motor trochu) a odvtedy nesvietia zadne w3w ziarovky na pravom zadnom svetle (Octavia 2 1.9 TDi 2007) - na paneli mi svieti kontrolka chyby svetiel.

Obrázok

lave svetlo svieti uplne ok, iba na tomto pravom zadnom do tychto 2 ziaroviek nejde napatie (iba 0.3V), poistky som pozrel aj v motorovej casti, aj vedla volantu, vsetky som prepipal a su v poriadku. Samozrejme som skusil aj ine ziarovky, ale tie nesvietia (pretoze nejde napatie), do ostatnych ziaroviek v svetlomete ziarovky svietia, iba do tych dvoch w3w ziaroviek nie.

Nejake rady kde moze byt zrada?
ivosustr
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.01.2015 08:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivosustr »

Zdravím, mám ten istý problém na Roomstery. Akurát som auto neumýval. Je možné, že mi to nesvieti od kedy, som si doňho dal namontovať ťažné zariadenie (asi 2 týždne) a všimol som si to až teraz... Dal si to dokopy? Vie poradiť niekto iný? Vopred ďakujem za odpoveď.
007stano
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 06.01.2012 20:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 007stano »

Dobrý deň

Oživím mŕtvolu. Mám rovnaký problém so zadným pravým svetlom na Octavii 2. Vie niekto poradiť riešenie. Na internete som našiel podobné dva prípady (Octavia, Golf), ale už nikto nepíše riešenie.

Ďakujem za ochotu, Stano.
007stano
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 06.01.2012 20:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 007stano »

Dobrý deň

Aby som nebol dlžný odpoveď. Ako som čítal na fórach, mohla by to byť kostra. Ale ktorá kostra :) ? Kostra priamo v pätici svietidla + prerušenie v rozvode napätia v svietidle. Takže keď sa vyskytne takýto problém treba odpojiť päticu a skontrolovať a potom pátrať ďalej. Nafotené to nemám. Bol som s tým v servise, servisák išiel viac menej na isto. Ako vravel, ide o preťaženie kostry v pätici svietidla (ide cez ňu do 100W pri plnom výkone svietidla).

Stano
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných