Hyundai Santa Fe 2.4 r.v. 2004 - palivové čerpadlo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marcpol
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 03.08.2011 07:19
Zdieľať na Facebook

Hyundai Santa Fe 2.4 r.v. 2004 - palivové čerpadlo

Príspevok od používateľa marcpol »

Milí priatelia , aj keď to nie je téma na diskusiu s ktorou prichádzam , predsa len budem povďačný každému , kto mi porezradí aké palivové čerpadlo má H. Santa Fe 2.4 r.v. 2004 107 kw a kde sa nachádza . Jedná sa o podtlakové alebo normálne v nádrži ? Nikde ho totiž neviem nájsť a kedže nemám benzín v strekoch a ani v ich rozvode, predpokladám , že je vadné a rád by som ho vymenil.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Zadaj si santa fe 2.4 and fuel pump....images....a uvidis obrazky...ak videos tak pohyblive....bude to v nadrzi ...a asi tam bude aj filter....hladaj pod zadnymi sedadlami pod krycou gumou..... Inac famozna vec to vybrat z benzinu a hlavne to rozobrat a zlozit aby nic z tych plastov neprasklo....
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Najskor otestovat cez konektor, aby nahodou nebola chyba inde a koli tomu sa nerozoberalo, nekupovalo nove...
asadko
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 23.03.2017 10:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa asadko »

na diagnostike si bol? naprv by som poriesil to lebo zas aby si kupoval nieco co je v konecnom doledku dobre by bola skoda penazi aj casu
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní