Toyota Avensis Combi prip. porovnatelne - cca 5000e

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

<t>Ktore by ste mi odporucili?</t>

Hlasovanie ukončené 08.04.2017 17:10

Toyota Avensis Combi
0
Žiadne hlasovania
Ford Focus Combi
0
Žiadne hlasovania
Mazda 6 Wagon
0
Žiadne hlasovania
Volkswagen Passat Variant
0
Žiadne hlasovania
 
Celkom hlasov: 0

bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Aprox napísal:bandit97: Pretože R5 uložený priečne. Niečo za niečo. Cenu servisu by som nevidel tragicky.
A preco teda starsia V70 s rovnakymi motormi mla ovela lepsi rajd aj napriek tomu ze bola uzsia? A scul budz mudri... :-\ lebo mna by to strasne zaujimalo, ponevac V70 druhej generacie som mal a toto bol pre mna takmer neprekonatelny problem..
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

bandit97: Kámo, dobrá otázka :28b7: . Predpokladám nová generácia SIPS - vplyv na šírku aj na dizajn, to je tá krásna rozšírená Volvo prdelka a celkovo koncept prednej nápravy pri V70II = menší rajd.
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Podla mna to jednoducho spackali... Mohli pouzit viacprvkovu napravu ked im to nevychadzalo s tym co pouzili.. to nebolo auto za 5 korun, tak tomu mohli dat viac... Lebo je to strasne minus pre to auto a celkovo strasna skoda.. :/
01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Mam V70 je citit ten obmedzeny rajd hlavne na parkoviskach pred obchodakom ale ja som kupoval pre kufor a to je pecka.... proste to nieje auto na krutenie po meste
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

avensis druhej generácie s benzínom 2.0 je priamovstrekový motor... to by som vylúčil, hoci je spoľahlivý, ale už je to konštrukčne zložitejší motor

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných