Ford Mondeo Egr ventil - záslepky či nový namontovat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kozmert
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 29.11.2008 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kozmert »

Motoru dopraješ ,,čistý vzduch a nie bordel"?! A čo ti ide potom z výfuku to je už jedno čo?? Nevadí, že to dýchame my všetci a čo je najsmutnejšie naše deti.A čo oni, oni nemajú právo na čistý vzduch??!
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

aha takze som jediny co znecistuje respektivne sa snazi zn ecistovat ovzdusie na celej planete a vsetky tie ostatne hnoje co dymia ako komin uholnej elektrarne je v poriadku , to ze mam v aute dpf ktory je plne funkcny a nieje vyrezani to nic neznamena

ja som len chcel poznat nazor odbornika ako pana Hlavateho pretoze je toho mnoho popisaneho ako to skodi autu a chcel som sa vyhnut tomu , autu sa snazim dopriat vsetko co portrebuje
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Pozri sa nato pohľadom že si to ten diel odžil - ako celé auto aj ten egr je spotrebná vec, zaplatil sa ti možno v spotrebe a pre nás ostatných možno v emisiách - tak je čas ho vymeniť. Ja tiež nešpekulujem či mám kúpiť katalyzátor či vôbec výfuk - šak auto ide dobre aj bez nich nie? Či to škodí motoru? No kedže sa tvoj motor dožil slušného nájazdu tak asi ani nie...
janov5
Príspevky: 150
Dátum registrácie: 16.03.2009 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janov5 »

miroslav114 napísal:aha takze som jediny co znecistuje respektivne sa snazi zn ecistovat ovzdusie na celej planete a vsetky tie ostatne hnoje co dymia ako komin uholnej elektrarne je v poriadku , to ze mam v aute dpf ktory je plne funkcny a nieje vyrezani to nic neznamena

ja som len chcel poznat nazor odbornika ako pana Hlavateho pretoze je toho mnoho popisaneho ako to skodi autu a chcel som sa vyhnut tomu , autu sa snazim dopriat vsetko co portrebuje
ser sa na toto forum... jeden kazeako v kostole a druhy dycha iba vyfuky zo slovenska a nevadi mu ze 1,3 miliardy cinanov sa ho viac bytostne dotyka v kvalite ovzduzia aj ked su tisice km daleko...za mna vyhodit egr posrate...ako oco povedal nepijes si vlastny moc...dpf som nahodil a zvysilo mi spotrebu o skoro liter...fakt ekologicke veci...dufam ze na mna niekto zautoci s mikrocasticami...boze to je doba...rychlo z tohto sveta, uzit si a po mne jedno co...99% planety sa takto sprava...stali sme sa otroci aut a mechanici rastu a stavaju si domy, lebo dnes ti nevypusti olej a nenaleje za 20 eur nikto, co su jeden srob a filter...a my obete ktore to maju financovat,sprav to tak aby ta to neotravovalo uz nikdy..basta pomozes motoru a sebe
erikfrog
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

Daj novy, vzhladom k cene a narocnosti vymeny nie je o com.
sportRIDER
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02.05.2007 03:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sportRIDER »

Tak co zaslepil ti ho niekto v NZ a okoli? Ja zhanam tiez...

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných