skúsený

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
vlado.sk
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.11.2008 08:49
Zdieľať na Facebook

skúsený

Príspevok od používateľa vlado.sk »

https://www.autobazar.eu/audi-a4-30-tdi ... 63292.html

čo poviete na toto,predajca pravdepodobne predáva viac aut plus neuviedol správny tel.kontakt.Nieje to nejaky odrb.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nereálna vec,čaká na to či sa nejaký retard nechytí,také sa automaticky preskajuje akoby tam ani nebolo
To máš tak...ty si postavíš kritériá,on tam môže dať sebeväčšiu kravinu.Ja sice niekedy pre niekoho hladám čosi,ale nereálne ceny,ceny dohodou (čo za blbosť ?!) sa preskakujú bez povšimnutia.Rozumný človek podá aj rozumný inzerát,len špekulant a blb dáva inzerát kde ťa núti aby si zavolal a už z textu inzerátu nemal vo veci jasno.Keď z inzerátu neviem podstatu a zásadné info...nezaujíma ma,naraziť na vola nepotrebujem ku štastiu.
Naposledy upravil/-a mhlavaty v 19.03.2017 09:14, upravené celkom 1 krát.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Paci sa mi, krasne si vychutnas jazdu na tych kolach :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
vlado.sk
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.11.2008 08:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado.sk »

mhlavaty napísal:Nereálna vec,čaká na to či sa nejaký retard nechytí,také sa automaticky preskajuje akoby tam ani nebolo
To máš tak...ty si postavíš kritériá,on tam môže dať sebeväčšiu kravinu.Ja sice niekedy pre niekoho hladám čosi,ale nereálne ceny,ceny dohodou (čo za blbosť ?!) sa preskakujú bez povšimnutia.Rozumný človek podá aj rozumný inzerát,len špekulant a blb dáva inzerát kde ťa núti aby si zavolal a už z textu inzerátu nemal vo veci jasno.Keď z inzerátu neviem podstatu a zásadné info...nezaujíma ma,naraziť na vola nepotrebujem ku štastiu.
čo ale z toho má,tomu nerozumiem,.Určite sa mi na tom inzeráte niečo nevidí ináč by som to sem nepísal.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Má z toho to,že niekto sa chytí,o to by som obavu nemal koľko ľudí pokušeniu neodolá.Ak existuje naliehavá potreba predať auto pod cenu,to sa dá napísať do textu.Všetko sa dá napísať do textu,aj cena .Kto nevie svoju vyvolávaciu cenu k ďalšiemu jednaniu,mi nestojí ani za prečítanie inzerátu,je to blb ktorý ma núti míńať za jeho hlúposť peniaze na telefon.Toľko nie je hoden celý ten človek
vlado.sk
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.11.2008 08:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado.sk »

Takže je to ojeb, idem nahlásiť inzerát ,pravdepodobne bude chcieť vopred peniaze reagoval na mail.
Dobrý den,
Som pracoval ako projektový manažér v stavebníctve a minulý rok som pracoval v Slovenskom, kde som si kúpil tento krásny auto. Potreboval som auto do práce. Auto je stále k dispozícii na predaj , nikdy nebol zapojený do žiadnej nehody. Motor beží hladko, skvelý stav a dobre udržiavané . Teraz som domov a vzal som auto so sebou, aby ju udržali, ale uvedomil som si, že musím predat, pretože som nútený platit príliš vela zodpovednosti a je tažké registrovaná tu . Nebudete platit nic za dopravu . Vozidlo je registrovaná na slovenskom, ale teraz auto je v mojom dome v Madride . Spolocnost bude spracovávat všetky transakcie, bude robit všetky kroky a bude dodávat vozidlo vašu adresu tvoj v priebehu niekolkých dní, asi 4 dni.
cakanie odpoved
Dekuji vám za spoluprácu,
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných