Passat 2.0 Bmp - samy problem..

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

19olo88
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 29.05.2009 00:52
Zdieľať na Facebook

Passat 2.0 Bmp - samy problem..

Príspevok od používateľa 19olo88 »

Panstvo ahoj.
Poprosil by som pomoc..
Riesim kamosovho Passata 3C 2008 2.0 Tdi BMP 8v.
Problem je to ze mu vyhadzuje chybu 000833 Snimac G40 - neverohodny signal. A nejde zmazat.
Snimac zprvu hlasil ziadny signal tak sme dali novy(denso). Podotykam ze som meral najprv napajanie ci ma a ma 5V a 0V a na signalnom je 5V.
Rozvody mu robily v servise tak dnes dom sa do nich pustil na kontrolu podla pripravku (t10100 - remenicka 038105263H ) a zistil som ze su o zub posunute. Tak som si zaaretoval vacku a povolil uplne remen a posunul o zub kluku aby to sedelo na znackach.. Po zmontovany som s klucom (19ka nie od zapalovania )motor pretocil ale 4x a v pohodke. Ziadne neprijemne stretnutie ventil-piest.. Tak som nateseny vsetko zlozil a nastartoval no ale problem furt ostava a euforia zmizla... Motor by som povedal ze ma este tvrdsi zvuk a smrdi ako avia. Chyba zostava cize v kanali 4 a v poli 4 mam stale 0.0st.
Okamzita spotreba u studeneho motora bola niekde na 2.5l/h a hnus smrad...
Znovu som to rozobral prekontroloval ale vsetko sedi... Znovu kontrola snimaca a aj keho napajania a Ok.
Pls skuste mi poradit na co sa zamerat? Osciloskopom merat pulzy od hallu ? lol :


Tu mam aj obrazky z diag..
http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=161448
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných