Ford Galaxy III - spotreba

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

maross333
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 09.03.2017 17:14
Zdieľať na Facebook

Ford Galaxy III - spotreba

Príspevok od používateľa maross333 »

Zdravim, chcel by som sa opytat na Vas nazor pripadne ci niekto neriesil podobny problem na rovnakom aute, mam FG 2009 2,0TDCI, 103 kW, 240 000 km po vymene rozvodov a repase jedneho vstreku / ostatne boli na kontrole tiez a teraz su vraj 90% vsetky/ mi na palubaku ukazuje vyssiu spotrebu cca.8L kombinovanu, na volnobeh ukazuje medzi 0,8-0,9 az 1,2 za studena, pocitovo mam dojem ze motor nie je taky zivy ako bol, najma pri rozbehu a zaradeni 4,5ky je take lenivsie, bol som s nim v autoriz.servise Ford kde mi urobili nejake vyrob.nastavenia, ci nemohol zblbnut palubak po dlhsom odpoj.baterie, spotrebu vsak aj po tom nastaveni ukazuje stale rovnako ako som pisal vyssie, chcem sa opytat co by mohol byt problem, moze byt zle zalozeny rozvod? pripadne nejaky suvis so vstrekom? moze odchadzat turbo? za pripadne rady budem vdacny.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

No ak predtym bol motor zivsi a zral normalne tak asi tie rozvody.nic ine to robit nemozea este vstrek po repase dufajme ze vo firme ktora je na to urcena a nie na stole v dielni.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných