Citroen Saxo 1.4 r.2000

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

dano24 napísal:@raven85 no z toho co si napisal rozmyslam seat ibiza/cordoba vw polo alebo to saxo xsaru nechcem . a myslis že by tá 1.4ka mala spotrbu 5l? len aj chcem auto ktoremu mozem šlapat na krk aby to vydrzalo spotreba 7l nevadi pri dynamickej jazde dostal som odporucenie ze vw polo 1.4 je blbuvzdorné co sa tyka zaobchádzanai ale chcem by som saxo a pekne si ho porobit.
Nieže to myslím, ale viem. Mám na tom aute odjazdených cez 100000km, takže niečo málo o tom motore viem. Je to primitívny 8v motor, nenáročný na údržbu. To auto má niečo cez tonu, takže ak na tom aute nejazdí úplny idiot, tak je nemožné na ňom dať viac ako 7l. Je to malá motokára s okamžitou odozvou na plyn.
Saxo neviem-nejazdil som. Za mňa však Cordoba/Polo áno.
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

seven549 napísal:https://www.autobazar.eu/ford-focus-20- ... 60796.html ber to stk ek platna este velmi dlho dava aj nove brzdy a motor bude tahat.
Túto búdu by som už z princípu nebral - keď vidím kombináciu hrušky a "swap" motora, čo je mimochodom u nás nelegálne.
dano24
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 01.03.2017 19:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dano24 »

Ďakujem všetkým za odpovede a rady.

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných