Pomoc s diagnostikou lexia, pp2000

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Pomoc s diagnostikou lexia, pp2000

Príspevok od používateľa pajtyi »

Dobry vecer.Mal by som velku prosbu na niekoho kto sa vyzna v tejto diagnostike a vedel by mi pomoct s nainstalovanim a spojazdnenim.Mam ju kupenu.Som z N.Zamkov a pricestoval by som v okruhu cca do 100km.Ak sa niekto najde prosim kontaktujte ma na dewood.deak@gmail.com dakujem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

z NZ sme obaja,ja Lexiu mám a keď vlani kúpil syn nové Picasso tak robil cca osem upgradov až po ročník 2016.Serinkal sa s tým skoro celý deň lebo jedno za druhým musel vykutrať na nete všetky upgrady postupne,nič sa nedá preskakovať.Ja sám ti nepomôžem,syn je špičkový programátor a serinkal sa s tým dlho,ja šancu nemám.Ale...dá sa,to je jasné,len to chce šikulu
oj sorry,teraz pozerám komu píšem
pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Majster kupil som to na vase odporucanie :300f: ja stym nikomu nechcem konkurovat.Viete ze mam 2 levikov doma a kupil som to preto lebo ma auta bavia. :2f93:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Hej,jedna možnosť ma napadá,ale to musím prebrať zo synom.Kedže ja to už poriešené mám,možno s tou druhou pôjde urobiť rýchlejší proces,s tou mojou strávil deň,len ho hnala potreba že kúpil auto 2016 a teda čo robil,robil vlastne akoby pre seba lebo sme chceli odchytiť komplet dáta na motore zo 100 km,také šance nebývajú,resp ľudí také ani nenapadne,potom keby sa to už hodilo je neskoro prísť k rozumu.Tu je šanca získať velmi cenné info pre budúcnosť
pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

To bol mudry napad.Ked raz nieco bude uz nebude treba laborovat a zistovat co ake udaje ma ukazovat.Ved pripadne sa ho skuste spytat alebo mozno by to slo aj stymto lebo som ktomu dostal komplet cdcka s programom na lexia,pp2000 a aj diag.su tam aj aktualizacie len moje pocitacove znalosti tam uz slabnu
pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Od predavajuceho mam informacie ze lexia a pp2000 sa instaluje na win xp 32bit a sluzi pre diagnostiku vozidiel od 2001 do 2012.Pred 2001 treba na kabel neaku redukciu a diagbox sa instaluje na win7 32bit a sluzi pre vozidla 2012 a vyssie.Mam 2 pocitace.Na jednom bezi win xp 32bit a na druhom win7 ale 64bit cize na ten diagbox neviem instalovat a aj vozidla mam s rokom vyroby 2004 a 2005.Preto by som chcel dat pp2000 na ten pocitac s win xp
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Aj moja beží na XP velmi pekne a idem s autami po 2016 čo je vyskúšané
pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Majster vy ktomu mate ktory program? PP2000 alebo diagbox?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Peugeot planet
pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Dakujem vam.Uz sa mi to podarilo.Cez peugeot planet s pp2000 som sa uz vedel napojit na 607cku peugeota.Urobil som aktualizaciu na verziu V24.99 nasledne aktivoval a ide to. :2f93:
pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Vypol som sledovanie tlaku v pneumatikach a odvtedy mi svieti abs a esp este sa mam co ucit lol
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Hovor mi o tom.Presne s tým som sa stretol že kodovačku trebalo robiť úplne inde,náväzne na to až tam kde som si to ja myslel.
Na kódovačky velký pozor,neskutočne ľahučko sa niečo pohnojí a náprava býva viac ako zaujímavá
pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Parada.nevadi aspon sa dozvedam nove veci :) dnes uz nebolo viac casu ale zajtra sa nato vrhnem.snad nedosiahnem este viac chybovych hlasok na pristrojovke :d :D ak sa mi to nepodari vsade povypinat tak dufam ze to aspon dam naspet ako bolo a bude stale hlasit 2 kolesa.inak diagnostika pisala ze tie 2snimace na kolesach nevysielaju signal.predpokladam dobre ze vnich su baterky a asi sa uz vybili?daju sa menit baterky v snimacoch ked je guma dole z disku alebo sa vzdy meni cely snimac?
pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Dik za dobry napad.veru je tam tolko uliciek ze clovek aj zabludi :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných