Parkovacie senzory

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stano9827
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17.09.2016 00:29
Zdieľať na Facebook

Parkovacie senzory

Príspevok od používateľa stano9827 »

Dobry den. Chcel by som sa spytat ci mi viete doporucit nejake parkovacie senzory aj predne aj zadne. Na mojich mi odisiel jeden senzor a neda sa vymenit len ten ale treba vymenit celu sadu
Viete mi nieco odporucit? Teraz tam mam nejake ktore tam uz boli ked som auto kupoval a maju aj displej ale s displejom uz parkovacie senzory nechcem. Vyzera to nevkusne a je to aj neprakticke pozerat dole niekam na displej. Chcem aby to len pipalo. Poradite nieco? Dakujem
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

:2f93: :3020:

Kazdy jeden parkovaci senzor sa da vymenit samostatne!!!!

Ci je to original alebo dorabka!!!!
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Tie lacné ebay smetie senzory nekupovať majú kábel dlhý až k tej skrinke.normalna sada má senzory napájacie.pri výmene sa demontujú len 20_30 cm kablu s koncovkou.vsetky tie univerzálne sady skriniek a senzorov sú kombinovatelne.aj napájanie konektor je rovnaky.Nič netreba cvakať pajat.Pri cúvaní sa nepozerá na display ale počúva sa pipanie a pozerá sa okolo auta alebo do spätného.displaj si zasi niekam pod sedadlo a nebude ta trápiť.kup si osemsenzorovu sadu.ja osobne som kupoval už do dvoch áut senzory noxon 8 senzorov s aspoň tak písalo na krabici.spatne mám samostmavovacie je hrubšie display som nalepil hore naňho kábel ide spolu s káblom na dažďový a svetelný senzor čiže nič nevidieť.zalezi od auta.
andisor
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 20.01.2017 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andisor »

pri vymene by som radsej volil drahsie senzory, lebo ked si vyberies lacne, tak casom mozes kupovat nove, mal som uz stym problem raz
mikodo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 23.01.2017 13:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikodo »

@andisor tiez zhanam senzory a ako som si precital, tak radis kupit radsej drahsie. Mozes mi prosim ta povedat, kolko asi tak vyjdu tie drahsie?
srudlick
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 23.06.2016 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa srudlick »

pre mna by to bolo asi zlozite ich vymenit doma, nemam ani predstavu o tom ako sa menia parkovacky. radsej by som to dal do servisu a to robievam pri kazdej malickosti
pieso
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 24.02.2017 12:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pieso »

Tak urcite to nebude len tak jednoduche. Ja som ich daval naposledy menit v servise u kamarata a behom dvoch dni som mal auto doma
milanek
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 26.11.2015 09:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanek »

Tak to si este super dopadol, ja som na svoje auto cakal zo tyzden, kde si si ich daval menit?
erossmis
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 28.02.2017 12:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erossmis »

a to co preboha vsetko ti tam menili? nejako dlho si tam bol
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných