Opel insignia kovové klepnutie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

libor95
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 09.05.2016 17:41
Zdieľať na Facebook

Opel insignia kovové klepnutie

Príspevok od používateľa libor95 »

Ahojte, chcel by som sa opýtať už asi polroka riešim kovové klepnutie od nápravy, je to jedno kovové klepnutie robí to najčastejšie keď sa prudšie rozbehnem pripadne cuvnem, ale robí to aj napríklad keď v nejakom kopci idem na jedna a preradim do dva tak to kovov klepne, bol som v Opli v Trnave kde mi povedali, že to bude pravá poloos, že cinka, tak som si dal u známeho vymeniť pravú poloos (repas od Löbro), čuduj sa svetu po výmene si klepanie pokračuje ďalej, už som bezradný, ale podarilo sa mi natočiť video na ktorom je dobre počuť to klepnutie, video bolo natáčane najskôr pri polovičnom rejde do prava, potom polovičný rejd do ľava a nakoniec znova polovičný rejd do ľava, poprosím vás pustite si video niekde v tichu najlepšie aby to bolo dobre počuť, pravá poloos je nová komplet ako som písal vyššie, silentbloky motora sú nové všetky 4, už si neviem rady čo by to mohlo byť, už asi len ľavá poloos pripadne možno horné uloženie tlmiča..

Ďakujem Vám za odpovede a rady

Video :

https://youtu.be/HG7zjOEjLlI
libor95
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 09.05.2016 17:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa libor95 »

Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných