Opakovaná STK

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

v zahranici maju ludia hypoteky aj na 100 rokov hoci nedoziju,auta platia leasing aj 5 rokov hoci nesplatia auto odovzdaju netrapi ich kolko do toho dali a ci nieco po nich ostane.skratka ziju.to je kapitalizmus.a tebe umoznil uver a teraz si nespokojny ze to musis splacat.preco si nekupil lopatu a nezacal stavat.netreba ti vilu ale taky nizky 4 izbovy domcek garaz so zahradkou das za 50 60 litrov.5 7 rokov a mas. {kapitalizmus ti dal moznost mat to hned a si nespokojny} tak to bolo od nepamati zaklad je mat svoju zem.kto mal kedysi pozemky bol pan.moj dedo dodnes nepredal nic.ani susedovi.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ja som nepisal o sebe - ja mam vsetko co potrebujem,alebo som chcel.zahranicie ani ich hypoteky ma nezaujimaju,ani zivot na dlh a platit uzernikov uz vôbec nie.ja som ta stastnejsia generacia,ked sme byt dostali zadara,alebo za facku a mam robotu,kde sa nemozem stazovat,ale dnesnym mladym nezavidim vôbec,len som napisal ze nikomu nevadi preplacat,platit,uzernikom-vyplanikom desatisice e a tu sa rozplyvaju na tk o vsimnom
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

tak tie stk najprv technik by,mal byt mechanik vyuceny s 5 rocnou praxou.u nas ked postavili pred asi 8 rokmi novu stk ek ko stanicu prve 3 roky prechadzalo vsetko trebalo splacat uver a technici mali nakazane nebudu sem auta chodit nebudu vyplaty.situacia sa otocila a uz auta len tak neprechadzaju.mne tiez raz povedal jeden mlady usiak{5 rokov predtym robil v bare vycapnika} ze predna naprava je cela vytlcena dajte si to opravit auto malo 6 rokov sotva 100 000km a dodnes je vsetko ok.ked ma robil stary mechanik co kedysi v autorizaku montoval klimy do auta diagnostiky a pod opravy.siel som so starym srotom a on ma zobral.pasy sa nenavijali cela kontrola bez poznamok rucna neslo jedno koleso automaticky pomohol pedalom a ked mi uz lepil nalepku sa pytam ci je auto ok.povedal-na svoj vek a km je schopne jazdit ma vybite predne capy ale nic vazne bezne opotrebenie.pritom tie capy boli tak vybite ze pri 100vke klepal aj volant.ale neriesil kraviny bezna kontrola vsetko ako ma byt okolo nicoho sa nekrutil ako psik okolo kosticky.zaplatil som a uz bral dalsieho.robil viac aut ako ostatny asi to maju na ukol.ludia si ho uz aj samy pytaju na prijme.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: citroenc3v6, db69, fzubaty, lucassepe, martincichy a 62 neregistrovaných