Renault Megane 1,4 16V - spotreba

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

leonNL
Príspevky: 1240
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Laci, nič v zlom, ale DT-MI za 2:40 je pohodovou jazdou, jemným hladkanim plynového pedála. Jazdím týmito južnými trasami a s kludnym svedomím napíšem, že: DT-RS 35min, RS-KE 1h15min, KE-MI 40min, čo je dokopy 2:30, samozrejme, v závislosti od premávky plus/mínus pár minút. Ale ako si písal že "držať pevne volant", tak u mna je to tato trasa s pevným držaním volantu za max 2hod aj s jednou cigipauzou...

K téme spotreby sa nevyjadrujem, boli má z toho hlava ako niektorí riešia desatinné čísla a decilitre... Keby ste mali moju spotrebu, pravdepodobne by ste sa hodili pod vlak...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Spotreba sem spotreba tam... Jazdiť sa má podľa situácie na ceste . Neznášam šuchtákov a spotrebárov! Presne jak včera z roboty ...zelená pekne sucho premávka plynulá a ideme jak na kravách v oboch pruhoch 45 Rožňavská od Zlatých po Bajkalskú ....čo natom že sme stáli na každých jedných svetlách. A pritom stačilo ísť o 5 viac a nestáli by sme nikde a aj spotreba by bola nižšia lebo by odpadlo 5x brzdenie a 5x rozbiehanie!
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Re: Renault Megane 1,4 16V - spotreba

Príspevok od používateľa peto166 »

petergk4 napísal:Zdar, V piatok som si natankoval full nádrž a auto odstavil (prešiel som domov asi 1km) Sobotu ráno som išiel 35km a večer naspäť 35km a išiel som zase natankovať na presne tú istú čerpaciu stanicu a aj ten istý stojan a vyšla mi priemerná spotreba 4,1L/100km. Väčšinu jazdy som išiel 70-80km/h samozrejme boli tam aj obce (6 obcí :D ). Cez jednu, ktorá bola z kopca som to potiahol na 5ke :D. Je teda možné, že by tá spotreba mohla taká byť? Ďakujem za názory

Renault Megane I 1,4 16V 70kw 2002
no ty vole a to sa ti zda vela ci malo...? nechapem co sces riesit... :d :D

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných