trvale odhlasenie bez odovzdania vozidla

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Juraj nemozem sa starat o vsetkych ludi na svete co bude potom niekedy.Ani o teba :40bd:
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

christiane napísal:To viem,ale nie je trestny cin ked nezaplatis poistku kedze nie je pojazdne a nemozes ho odovzdat na zberne miesto a na odtahovu sluzbu nemas.Po pol roku je auto trvale vyradene z evidencie u chlpatych kedze nebude poistka ani STK.
- to snad nemyslis vazne... Nikoho nezaujima ci je auto pojazdne, ci mas na odtahovku,ci mozes odovzdat.... Kym nemas papier o likvidacii musis platit poistku,mat stk ek a nemozes nic odhlasit. Mimochodom je tu aj obvodny urad dopravy ktory do toho nieco ma. Taketo bachorky co pises to mozu rozpravat osadnici z Jarovnic....
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

christiane napísal: Ja mam na jednom mojom SPZ v depozite na 80 rokov....
..ze sa ti chcelo platit 350 ecok :41c2: ..a max 20r

to uz mame prveho aprila?
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Nie,v tej dobe to stalo 100 korun slovenskych lol a ked dozijem poviem im ze mi auto zozrali mysi :40bd:
Cumo
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 05.09.2007 18:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cumo »

christiane napísal:
sam321 napísal: ale auto je na totalku
Cumo necitas?Ani by som sa s chlpatymi nebavil,rovno by som im zaniesol SPZ.
no ver tomu že ani oni s tebou sa baviť nebudú .. skôr ako hodíš takúto radu treba si trošku zistiť ako to funguje .. čo píšeš je blbosť a vieš to sám inak by si auto neodhlasoval na xy rokov ale doniesol značky .. atď . Hold každý sme iný ... ja sa snažím vždy všetko dotiahnuť dokonca .to že auto je KO nič neznamená .. pre urady je to auto plne funkčné a jazdí po ceste ... im je jedno aká je realita (že z toho auta ostali len svetlá na inzerate )
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Cumo,zatial si tu napisal a aj iny len svoje dojmy a zazitky.Co by si konkretne poradil ty.Ako to auto odhlasit.Alebo ako by sa to mohlo dat :4012:
Rad sa poucim.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

autolaik napísal:
christiane napísal: Ja mam na jednom mojom SPZ v depozite na 80 rokov....
..ze sa ti chcelo platit 350 ecok :41c2: ..a max 20r

to uz mame prveho aprila?
pred par rokmi to bolo oficialne za 50 euro ale stal sa z toho kseft-dnes sa to uz na stare vraky neoplati.najnovsia cifra je 500 ecok a auto mas doma na zahrade navzdy.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

juraj975 napísal:Christiane kde ta budu hladat? Je divne taketo rozmyslanie a trochu sa mi protivi. To myslis iba na seba a co bude potom niekedy to ta nesere? Nuz co uz vseljaki sme ludia a asi nemas deti a pribuznych
co s tym maju jeho deti,pribuzny.kazdy je zodpovedny za svoje ciny.az tu nebude tak nebude co riesit.chod sa pozriet do sveta.chces hypoteku ok.na kolko? 90 rokov? ok.neni problem.nemas na to lebo nemas robotu ok pockame my sme bohati.ale ak odides na onen svet banka oslovi pozostalych ak nechcu v tom pokracovat berie napr byt k sebe a ponuka dalej.ponikom nebude pytat ani cent.ale slovensky gadza chce to mat na svojom mene a potom place ze kolko on uz posplacal a teraz mi to beriete. vo svete si nad tym nikto hlavu nelame co bude o tyzden.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Od noveho roku plati ze auto odhlasis aj bez papiera o likvidacii ale stoji to 500 EUR , alebo dalsia vec zober stitky z auta popripade ten vrak co ti ostal o chod na vrakovisko na to urcene a oni ti povedia postup minule to bolo aj v telke tam to ten pan s tej likvidacie aut hovoril
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ešte doplním Bragu , že minulý rok to stálo 50eur (teraz 500) a minulý rok brali aj samotné skelety.
Toto už bohužial skončilo a tak máš jedinú šancu - do svojho skeletu nahádzať autosúčiastky do váhy skutočného auta a zavolať na vrakovisko. V našom okrese má takáto firma dve odťahovky a tie sa točia a zvážajú vraky. lol Prídu odvezú , zaplatíš cca do 50 evri a odhlásiš auto. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.f. »

Ved si najdi daakeho bezdomovca.
Daj mu 20eur a chod z nim na policiu a odhlas na neho auto.
On bude mat par dni na jedlo a ty mas pokoj...
goran333
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 29.10.2012 09:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa goran333 »

christiane napísal:
sam321 napísal: ale auto je na totalku
Cumo necitas?Ani by som sa s chlpatymi nebavil,rovno by som im zaniesol SPZ.
Tliachaš pekné bludy. Nič ti automaticky nevyradia, a k tomu ti okr urad posle pozdrav zs tk a ek. Ze ta nenajdu? Nemusia poslu to exekutorovi a ten uz si dá zalezať aby ti nieco zobral. Ak nic na seba nemas, tak je super zivot schovavat kazdy prijem a vec co mas u niekoho druheho. Vyhliadka ziadna.

Pre autora ak maju diely nejaku cenu tak tusim mozno cez okresny urad poriesit tusim za 500€ nejaky papier na vyradenie vozidla je to legálne akurat to stoji peniaze.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Dnes je asi najlepší džob byť exekútorom. Nezaplatená poistka , pokuty od policie , od OU (STK EK) to všetko štátne orgány po dvoch upomienkach posúvajú na exekúciu. Hlavne nezabudnite že minimalna odmena exekútora je 330 eur. lol :40bd: :40bd:
V tom momente ak sa niekde zamestnáš si v databáze soc.poisťovne a exekútor dostáva avízo, ak si otvoríš účet v banke , exekútorovi to zasvieti v počítači. Moderná doba - nikam sa dnes neschováš , ani rozbité hrdzavé auto. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ssmogg
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 07.02.2017 01:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ssmogg »

Toto odhlásenie bez auta teraz riešime aj s tatkom. Máme vo Švédsku chatu v hlbokom lese a chceme tam doviezť nejaké malé 4x4 (Niva, Samurai...) na zvoz dreva a behanie po lese. Plán je doviezť ho tam po vlastných na platných značkách a potom ho odhlásiť na SR aby nemuselo chodiť na STK a dožilo už tam. Druhá možnosť je prehlásiť ho vo Švédsku na LGF (po anglicky LSV - low speed vehicle), to je auto bez značiek s červeným trojuholníkom na zadku, ktoré môže ísť max 45km/h. Ale to len v prípade že by prvá možnosť odhlásenia nevyšla...

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných