Diesel na 150+150

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Megane a Scenic prepísali históriu v schopnosti úplne skorodovať až do rozpadania.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Môj otec od revolúcie jazdí na Peugeotoch. POslednú 407 som po ňom zdedil a nepredal som ju, lebo je naozaj po starom pánovi (kupoval si ju keď mal 76r.) má najazdených len 80 000km a hlavne, je to naozaj veľmi pohodlné auto. Napriek motoru 1,6 diesel. Keď to porovnám s oktávkou, tak kupodivu má ten mäkký podvozok lepšie jazdné vlastnosti ako oktávka. P407 môžem naozaj s čistým svedomím doporučiť ako dialničný, pohodlný voz.
C5 prvej gen. som mal tiež a to je naozaj pohodlná kára. Z domu išl apo 1/2 roku al elen preto, že bola modrá a mne sú síce farmi šumafuk, no strieborná a modrá je hnus a tak sme ju nezniesli ;-) Ale auto ako také bolo skvelé. A pruženie je viac strašiak ako realita. Len treba niekoho, kto to vie spraviť ak by náhodou bolo treba, tak ako čokoľvek iné.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ta Laguna nemusi byť burany kus,
len preto,že ma premačknutý podbeh....

ale hrdza je tam brutalná :40bd:

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných