PZP stret so zverou

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

a ak sejmeš hocikoho na prechode tak si vinný na 200% - to ti povie každý komisár v autoškole.Oco to sú všetko povedačky starých materí a ľudí so skúsenosťami že vraj asi,počul som,jeden povedal...Komisár v autoškole môže hovoriť čo chce.Vysvetli mi,ak niekto zrazí chodca na prechode(viď Lipšic) tak to vyšetruje znalec z odboru dopravy+právnici+súd+rôzne posudky pre a proti načo všetky tie zložité úkony keď podľa teba a komisára v autoškole je automaticky na 200% vinný vodič???Ja viem na betón o prípade keď kolega zrazil chodca na prechode a za vinníka bol určený chodec.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Konkretne p. Lipšicovi nepomohlo ani to ,že chodec bol pod vplyvom alkoholu. Ty možno vieš o jednom prípade , ja zase čítam štatistiky a tam sa zverejňujú čísla za ktoré by bol velmi rád nejeden hokejový brankár. Z nehôd na prechodoch za minulý rok boli v 99,7% prípadoch vinní vodiči. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

Za vinnika coho? Porusenia dopravnych predpisov? Ublizenia na zdravi/umsrtenia? V tom druhom je vinny vzdy vodic, zalezi na sudcovi kolko mu prisije. V tom prvom sa spravidla chcu vyvliect (a usetrit nejake peniaze, naklady na znalcov ktore by inac museli znasat). Cize si vymyslaju, chytaju sa kazdej omrvinky co mozu, snazia sa spochybnit chodca ked je menej inteligentny/ma pomalsieho pravnika, aj to mnohym vide.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

oco13 napísal:Konkretne p. Lipšicovi nepomohlo ani to ,že chodec bol pod vplyvom alkoholu. Ty možno vieš o jednom prípade , ja zase čítam štatistiky a tam sa zverejňujú čísla za ktoré by bol velmi rád nejeden hokejový brankár. Z nehôd na prechodoch za minulý rok boli v 99,7% prípadoch vinní vodiči. lol
lipsic este vinny nieje je len obvineny tak bacha co pises
fezoj1983
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.02.2017 10:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fezoj1983 »

No ja mam skusenosti s PZP od Kooperativa. Trafil som zajaca a preplatili opravu. Vola sa to ze "verejny prislub zver". Maju viacej produktov.

Tam mas pekne prehladne zoradene vysledky.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

braga napísal:
oco13 napísal:Konkretne p. Lipšicovi nepomohlo ani to ,že chodec bol pod vplyvom alkoholu. Ty možno vieš o jednom prípade , ja zase čítam štatistiky a tam sa zverejňujú čísla za ktoré by bol velmi rád nejeden hokejový brankár. Z nehôd na prechodoch za minulý rok boli v 99,7% prípadoch vinní vodiči. lol
lipsic este vinny nieje je len obvineny tak bacha co pises
Mal som na mysli to , že ak by zrazil opilca mimo prechodu tak nedôjde ani k súdu. lol Kedže to bolo na prechode k súdu príde a rozsudok nech už bude akýkolvek bude náležite medializovaný. :40bd:
Inak za mňa - držím palce práve Lipšicovi.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
michal250
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 04.12.2016 19:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michal250 »

fezoj1983 napísal:No ja mam skusenosti s PZP od Kooperativa. Trafil som zajaca a preplatili opravu. Vola sa to ze "verejny prislub zver". Maju viacej produktov. Porovnaj si to na

Tam mas pekne prehladne zoradene vysledky.
vdaka :3035:

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní